אולם תצוגה לחלונות אלומיניום

כשאנו בוחרים לבנות בית חדש או לשפץ דירה ישנה אנו נתקלים במבחר ומגוון חברות ואולמות תצוגה שמושכים את העין. אחד המקומות המרכזיים לעשות זאת הוא ברחוב הלח"י בבני ברק. מתחם המתחיל מדזיין סנטר ונמשך לאורך הרחוב כולו וכולל אולמות תצוגה של ריצוף וקרמיקה, תאורה, ריהוט ועוד. אחד התחומים שלקו בחסר עד לא מזמן היה  התצוגה המוגבלת של חלונות אלומיניום. ברוב המקרים הציגו עד כה תצוגה חלקית ודלה מאד שלא כללה את כל סוגי החלונות והצבעים אותם אנו מחפשים.

כדי לתקן את המצב הקימה חברת "אקסטל" את אולם התצוגה שלה (ברחוב הלח"י 28 בבני ברק).
אם אתם מתכננים את שיפוץ ביתכם או בניית בית חדש, תוכלו להגיע לפגישה ולקבל סקירה כללית על סוגי החלונות השונים, תתפלאו לגלות כמה מגוון ורחב עולם חלונות האלומיניום.

 

לנוחיותכם מפורטות משפחות העיצוב העיקריות של החלונות המוצגים:

חלונות בלגיים: החלונות הפופולאריים יותר כיום שכן הם נותנים מראה חם וכפרי ומלווים בפרופילים מאוד דקים ,ובמגוון צבעים כהים ומגורענים (המדמים גימור ברזל)

חלונות האורבניים: המראה היותר מסיבי שכן מלווה בפרופיל הנותן לבית מראה יותר מודרני, אליו מתלווים הצבעים האפורים או המתכתיים.

חלונות קלאסיים: המותקנים ברוב הבתים בארץ, זהו חלון אלומיניום סטנדרטי יותר ומלווה במגוון צבעים לבחירתכםאולם תצוגה לחלונות אלומיניום (ללא העדפה מסיומת).

חלונות מינימלים: כמו הפרופיל הסטנדטי אך דק יותר.

 

באולם התצוגה של אקסטל תוכלו לקבל הסבר על כל חלון ועל סוגי הזכוכית המתאימים לתנאים של הבית שאתם בונים או הדירה אותה אתם משפצים. עולם חלונות האלומיניום הוא גדול רחב ומגוון, לכן רצוי לקבל ייעוץ מיועץ מפתחים מורשה שסיים את לימודיו  כאדריכל או מעצב פנים וישמח לעזור לכם במקצועיות וחיוך. יחד תכינו רשימה מפורטת של חלונות האלומיניום אותם בחרתם והיועץ גם ימליץ לכם על מתקינים מורשים.

 

מיהו המתקין המורשה?
המתקין הינו קבלן אלומיניום, איש המקצוע שייתן לכם הצעת מחיר, ימדוד את אורך ורוחב החלונות במדידה מדויקת ויתקין את החלונות.
חשוב מאוד שהמתקין יהיה מורשה ומומלץ. רק בדרך זו תדעו שישנה חברה העומדת מאחורי חלונות האלומיניום אותם יתקין אצלכם בבית, ובמידה של תקלה יהיה לכם לאן לפנות.
קחו בחשבון שכל מתקין יוכל לתת לכם הצעת מחיר שונה. כדי שתגלו את ההצעה הנוחה לכם ביותר, ישלח היועץ את הרשימה אותה הכנתם לפחות ל-3 מתקינים. לפני שתבחרו את המתקין המתאים לכם ביותר רצוי כמובן לראות את עבודותיו הקודמות ולחתום איתו על חוזה אחריות על ההתקנה.

 

אולם תצוגה יכול לשחק תפקיד מאוד חשוב בבחירת חלונות אלומיניום ולסייע לכם לבחור את החלונות המתאימים לכם ביותר. רק באולם המציג מגוון רחב תוכלו באמת להתרשם ולבחור, שכן לראות חלון במציאות זה לא כמו לראות אותו בתמונה.  

המאמר באדיבות

תגובות