כיצד חידוש הריהוט יכול לתרום לעליית הערך של הנכס?

התעוזה משתלמת


אם ראיתם לאחרונה רהיט ישן ומרופט בפינה של הרחוב ביום פינוי האשפה, אני מניחה שעיקמתם את הפרצוף - זה מה שרוב האוכלוסיה כנראה הייתה עושה. וסביר שהשאר היו פשוט מתעלמים, עוברים ליד וממשיכים בדרכם.

יחד עם זאת, ישנה קבוצת אנשים לא גדולה שהייתה נוהגת בדרך שונה לחלוטין. למשל - עוצרת, עושה סוג של רנטגן בראש לתופעה המרופטת הזאת, מזהה את הפוטנציאל שלה, מדמיינת איך הגרוטאה הנ"ל יכולה להראות אילו רק היתה עוברת השבחה קטנה... ומעמיסה את החורבה כדי לקחת אותה להמשך טיפול. כל זאת כמובן אם המתחרים מ"אלטיזכן" לא היו מעמיסים אותה קודם!


ובכן, כמישהי שעוסקת בתחום ההום סטייג'ינג אני קרובה יותר לקבוצה השניה, ואני חייבת להודות שהתהליך הזה הוא מאוד כייפי! ישנו מקום קסום ביפו, שמרכז את כל הגרוטאות הללו במקום אחד - זהו גן עדן לכל מי שאוהב עיצוב, לאנשים בעלי דימיון טיפה מפותח, וסתם לאמיצים שבינינו... שמו של המקום כמו שבודאי ניחשתם הוא "שוק הפישפשים". "אלטיזכנים" רבים עושים שם אתכיצד חידוש הריהוט יכול לתרום לעליית הערך של הנכס?

היומית שלהם ממכירת ריהוט יד שניה וממשיכים לאיסוף גרוטאות חדשות; ואנחנו עושים את השופינג הכייפי ביותר.


שם, בליבה של יפו מצאתי את הכורסא עבור הסלון בפרוייקט האחרון שלי. חיפשתי משהו שיוסיף צבע לסלון הנייטרלי שעבדתי עליו, ואז ניתקלתי בכלה הזאת. יש להודות שידי רעדה קצת כששילמתי עבור הכורסא במצבה במקורי, כשרק בדמיוני יש תמונה של איך הייתי רוצה שהיא תראה בסוף. להשתעשע בניסיונות כאלו עבור עצמי זה דבר אחד; אך לקחת אחריות על התקציב של הלקוח אשר סומך עלי שאסיים את עיצוב פנים הבית שלו בלוח הזמנים הצפוף ובמגבלות התקציב ללא שום חריגות (בטח לא כאלו שנבעו מהחלטה שגויה שהתפתחה מגחמה פרטית שלי ואהבה להרפתקנות) - זה דבר  אחר לגמרי.

אך הסיכון נלקח, וכמו תמיד השתלם! הכורסא יצאה בדיוק כמו שדימיינתי, ותרמה לאווירה בבית את קסמה. מהבד שבחרתי תפרנו גם את כריות הנוי התואמות שנזרקו על הספה. זה עזר ליצור הרמוניה בסלון, הוסיף צבע, ושמחה לאווירה, והחייה את החדר. תהליך הלבשת הבית כולו עזר מאוד לתהליך ההשבחה ושדרוג הבית. הכורסא קיבלה עוד תפקיד, ובנוסף להיותה ריהוט שימושי הפכה לפריט הום סטיילינג אשר תרם משמעותית לתהליך הכנת דירה למכירה. כל זאת בעלות נמוכה יחסית.


אז לפני שאתם זורקים איזה רהיט ישן שפעם היה מיוחד - עצרו שניה ותנסו לשחק טיפה עם הדמיון - מה היה אפשר ליצור מהדבר הזה אילו רק... אם לא עולה לכם שום דבר - זה בסדר גמור - אתם תמיד מוזמנים להתייעץ איתנו. ואם בכל זאת בחרתם להפטר מהישן ולהתרענן בחדש - גם זה נהדר, וגם בזה נשמח לייעץ ולעזור לכם, כי לפעמים הפרטים הקטנים הם אלה שעוזרים מאוד לעלות את ערך הדירה.


בכל מקרה,  לפעמים זה נחמד להשתעשע עם הדמיון וקצת להעיז... כי התעוזה ברוב המקרים מאוד משתלמת :-) תהנו.

המאמר באדיבות

תגובות