חברת ח.ג.סחר מציגה: קולקציית חיפויים דקורטיביים

בשנים האחרונות חלה מגמה ברורה בתחום העיצוב עם דגש רב על טיפול בשטחים הגדולים של בתים ומבנים – הקירות. אדריכלים ומעצבי פנים רבים מחפשים פתרונות עיצוב דקורטיביים על מנת לשפר את מראה הקירות ובדרכים יצירתיות ומסוגננות. חברת ח.ג.סחר, אשר מתמחה בייבוא מותגים מהעולם בכל תחומי הפרזול וחומרי הגלם לתעשיית הריהוט והבניין, מביאה את החידושים המובילים בתחום החיפויים הדקורטיביים. בין החברות השונות ניתן למצוא מוצרים של חברות כגון Richlite מאנגליה, HTS ו-VD מגרמניה ועוד.


Richlite - חומר ייחודי ועמיד לתנאי פנים וחוץ, העשוי שכבות נייר והינו אידיאלי למגוון רחב של שימושים.  הציפוי נוצר לפני יותר מ-70 שנה לשימוש תעשייתי והוא נועד על מנת להחזיק מעמד שנים רבות ובתנאים קשים ותובעניים.
הציפוי משמש את עולם העיצוב בתחומים רבים ומגוונים - החל מעיצוב שולחנות, כלי נגינה ועד לכיסויים לטלפונים ניידים. חומרחברת ח.ג.סחר מציגה: קולקציית חיפויים דקורטיביים זה יכול לשמש כמשטח פנימי וחיצוני ובניגוד לחומרים אחרים כגון אבן או משטחים מוצקים אחרים, החומר הינו גמיש לשימוש ואפשר לסובב, לשייף ולשנות אותו.  


HTS – חברה גרמנית בעלת מסורת ארוכת שנים של ייצור בשוק הבינלאומי. החברה שמה דגש רב על מוצריהם אשר מיוצרים באיכות גבוהה ביותר בשילוב עם גמישות ומקוריות על מנת להשביע את רצון הלקוח. החיפויים החדשניים של החברה מציעים פתרון משודרג לעיצוב חללים וריהוט באופן יצירתי ושאפתני. הלוחות הדקורטיביים של החברה הינם תלת-ממדיים ועשויים מגבס 100% ידידותי לסביבה (class a1, איננו דליק ולכן אין צורך בתקן אש). הלוחות יכולים להיות מותקנים בקלות בעזרת דבק הרכבה על רוב סוגי הקירות הפנימיים. הלוחות מגיעים במבחר דגמים ואפשרויות וניתן ליצור מהם רקע עיצובי שונה וחדש.


VD – חברה גרמנית אשר הוקמה לפני למעלה מארבעים שנה והינה יצרנית של לוחות דקורטיביים מעץ בשלל גוונים ומרקמים לחיפוי וציפוי משטחים שונים. הלוחות הדקורטיביים של  החברה מאפשרים לעצב את חלל הפנים של מקומות רבים כגון - חנויות, בתים, משרדים, היכלים, ואף דלתות.  המוצרים של חברת VD מיוצאים לעשרות מדינות ברחבי העולם, וידועים באיכות הגבוהה ובעיצוב המעניין שלהם. הלוחות המעוצבים של החברה מגיעים במבחר דגמים, טקסטורות וצבעים שונים וניתן ליצור מהם שלל אפשרויות עיצוביים שלא ניתן למצוא במקומות רבים. הלוחות הינם בעלי מראה תלת ממדי אשר נותנים תחושה מוחשית למשטח העיצובי ומעניקים לו מראה חדשני ויוצא דופן.

המאמר באדיבות

 • ח.ג.סחר
 • קליק לחיוג: 03-5136100
 • טלפון:
  03-5136100הצג
 • כתובת:
  דרך בן צבי 84 תל אביב בניין פנורמה אולם 139
 • אתר:
  הצג

תגובות