נדנדה לשדרוג הגינה

לצורך עיצוב ושדרוג הגינה, בכדי להפוך אותה למקום בו המשפחה והחברים ירצו לבלות ולהנות, אחד הרהיטים או המתקנים הכיפיים שנרצה להוסיף ולהתקין הוא נדנדה לגינה.

סוגי נדנדות

ישנם כל מיני סוגי נדנדות. לפעמים מספיק צמיג או לוח עץ תלוי מענף חזק של עץ, בעזרת שני חבלים או שרשראות, בשביל הילדים. במקרים אחרים, נרצה נדנדה מסיבית לגינה בנויה עם מושב רחב לשניים או שלושה אנשים, תלויה ממתקן עומד, בשביל הנאה רגועה, המתאימה לכל המשפחה.


במקרים שאין לנו עץ עם ענף מסיבי המתאים לתליית נדנדה, אם יש לנו פרגולה יציבה, ניתן לתלות נדנדה מהקורה האופקית הראשית שלה, בעזרת פרזול מיוחד לתליית נדנדות.


נדנדות גדולות, בצורת ספסלים התלויים ממתקנים חזקים ויציבים, קיימים ממגוון חומרים שונים. ישנם ממתכת, מפלסטיק ויש נדנדות מעוצבות מעץ.

בחירת נדנדה לגינה

ברכישת נדנדה לגינה רצוי לשים לב שהיא בנויה בצורה יציבה ובטיחותית. צריך לראות אם הפרזול והשרשאות מסיביים ומחוברים היטב. צריך לקחת בחשבון את תנועת הנדנדה. צריך לראות שהכל בנוי בצורה טובה, בלי זיזים מיותרים או פינות חדות שעלולות לפצוע ושנוח לשבת עליה. צריך גם לוודא שהמתקן שעליו תלוייה הנדנדה, בנוי בצורה חזקה ושניתן לקבע אותו לקרקע בקלות, למען היציבות והבטיחות.


אם אתם מתעקשים לבנות נדנדה לגינה בשיטת עשה זאת בעצמך, אפשר לקנות עצים לבניית המושב ומתקן התלייה, פרזול מיוחד לנדנדות, הכולל נדנדה לשדרוג הגינה קפיצים נושאי משקל ומתלים עם מיסבים חזקים ומסיביים, שרשראות, קירוי לנדנדה, ברגים, כלי עבודה יתדות ותושבות לקיבוע הנדנדה לקרקע או למשטח בטון.

היכן למצוא

יש חנויות מעטות בארץ, בהן ניתן למצוא את כל החלקים המופיעים ברשימה הזאת, ואחת החנויות המיוחדות האלה, המתמחות בעצים לבניה, פרזול, קירוי, צבע לעץ, חומרים, כלי עבודה, וגם נדנדות בנויות מסוגים שונים, היא "צוות גדרון" בפתח-תקווה. חנות המתמחה בתחום עשה זאת בעצמך, עם תצוגה גדולה ומרשימה, המעוררת את יצר העשייה – שווה לבקר.

המאמר באדיבות

  • צוות גדרון - עשה זאת בעצמך
  • קליק לחיוג: 03-9349801
  • טלפון:
    03-9349801
  • כתובת:
    רחוב אלכסנדר ינאי 18 פתח-תקווה - א.ת. סגולה
  • אתר:

תגובות