כיצד מסתכלים על מפרט טכני?


מפרט טכני הוא דרך ביטוי כתובה לכל הכלול במוצר הנקרא "בית".

ראשית, המפרט צריך להיות קריא וברור. המפרט עובר דרך כל מערכות הבית, ובכלל זה עבודות שלד, סוג הגג וסוג הקירוי, חיפוי קירות חוץ, חיפוי קירות פנים, מערכות ריצוף, מערכות חשמל, אינסטלציה, איטום, מערכות נגרות, אלומיניום ופיתוח חיצוני.

המפרט נותן כמויות וכן נותן מחיר לכל פריט ובכך באופן שקוף, יכול הלקוח לבחור ולהחליף פריט מסוים במהלך הבניה, הידוע מראש ערכו הכספי.

באוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ, אנו מספקים מפרט טכני ברור ושקוף הצמוד לתמחור פרטני, כך שהלקוחות יודעים מה מחירו של כל פריט במערכות הבית, ובמידה ויש רצון להחליף, נמנעים ויכוחים ואי הבנות.

המפרט הטכני, כמובן חייב להיות מחובר, באופן ישיר, לתכנית אדריכלית ספציפית ולהגדיר באופן מובהק כמויות רלוונטיות לאותה תכנית

 

באוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ, ניתן דגש רב במפרטים הטכניים של רמת אבזור מאוד גבוהה וכאן נציין מספר פרמטרים:

בידוד טרמי, צמר זכוכית בצפיפות 24 ק"ג למ"ק לקירות הבית, במשולב עם רדיד אלומיניום רפלקטיבי. דלתות פנים של יצרני דלתות מהמובילים בשוק. ברזים של חברת "GROHE" הגרמנית או "חמת", תוצרת ישראל, עם 7 שנות אחריות. אריחי ריצוף וחיפוי קירות חדרים רטובים של חברות חזי בנק, אלוני, ויה ארקדיה ועוד. חיפוי קירות חוץ בשליכט אקרילי של חברת "דקוליין" או חיפוי בלבני חרס Bricks, תוצרת Vandersanden, בלגיה. פרגולות העשויות עץ גושני. צנרת מים העשויה נחושת. דודי שמש תוצרת "כרומגן", 150 ליטר או 200 ליטר, בציפוי אמאייל. מקלחונים מזכוכית מחוסמת, תוצרת חברת "מיטרני".

 

כתב: דרור שמיר מנכ"ל חברת אוסטק שמיר מבני פלדה ואבן בע"מ. 

המאמר באדיבות

  • אוסטק שמיר
  • קליק לחיוג: 072-3264300
  • טלפון:
    072-3264300
  • כתובת:
    החורב 9 מושב חניאל
  • אתר:

תגובות