מדרגות זה אומנות

מדרגות זה אומנותמדרגות , בין אם הם מדרגות פנים או חוץ , בין אם הם לתעשייה או לבית המגורים, הם חלק חשוב ואינטגרלי מכל מבנה בעל שתי קומות או בעל הפרשי גובה פנימיים.
ביצוע פרוייקט מדרגות משלב ידע רב של בניה בברזל, בניה בעץ , שרטוט ברמה גבוהה עם יתרון להדמיה תלת מימדית, עמידה בתקנים, תכנון לוחות זמנים, נסיון רב של צביעת ברזל ועץ וכו. במיוחד כאשר מדובר על פרוייקט מדרגות פנים בבית פרטי, הדבר מצריך להבין את צרכי המקום הייחודיים , להבין את צרכי הלקוח הסופי ומצריך רמת לוגיסטיקה משובחת בין כל הגורמים המבצעים לאדריכל ולמהנדס המבנה.

הטרנד החדש - מדרגות ברזל עם חיפוי עץ

למדרגות הבנויות על בסיס ברזל הנקרא גם - גרם מדרגות , יתרונות בולטים על פני שיטות המבוססות על עץ בלבד או על בטון. מדרגות העשויות 100% עץ , לא מראות את אותה יציבות מבנית ולא משדרות חוזק הנדסי ברמה גבוהה , חשופות לנזקי מים , חומרי ניקוי וטרמיטים. מצד שני מדרגות העשויות 100% בטון ואבן לא מאפשרות גמישות תכנונית ואכן נראות , מרגישות ומשדרות כבדות , תופסות מקום רב יותר וקשה ביותר לבצע בהן אפילו את השינוי הקטן ביותר לאחר גמר העבודה.ולבסוף - מדרגות על בסיס גרם ברזל, הן חזקות יציבות ועמידות מאוד ועדיין ניתן לבצע בהם שינויים רבים , הן בזמן התכנון, הן בזמן העבודה והן לאחר גמר העבודה. על בסיס מדרגות  ברזל ניתן להלביש באותה קלות מדרגות העשויות אבן, שיש, ברזל, זכוכית או כל סוג עץ בעוביים שונים וניתן "לשחק" עם הצורה, להפוך למדרגות תלויות, לבנות מדרגות מתפתלות ולשנות לגמרי את המראה בקלות יחסית רבה.

מי רוצה לבנות מדרגות התואמות לריהוט? למי בא לייצר ספריית ברזל תואמת ? הכל אפשרי. לא סתם רוב האדריכלים ומעצבי הפנים בוחרים שיטת בנייה זו על פני שיטות אחרות

מעקות ברזל עם מאחזי יד מעץ

עניין נוסף הוא גם הנושא של המעקות המשלימים. כמובן מעקות עשויות ברזל ניתן לסגנן ולהתאים לאופי הבית וסוג המדרגות והן מהוות גורם בטיחותי ברמה הגבוהה ביותר למשתמשים.  על מעקות הברזל ניתן להלביש, בדיוק באותו אופן שביצענו חיפוי מדרגות, מאחזי יד עשויים אותו עץ בו השתמשנו לחיפוי וכך לקבל מראה משלים.

המאמר באדיבות

 • זווית מדרגות בע"מ
 • קליק לחיוג: 03-6880880
 • טלפון:
  03-6880880הצג
 • כתובת:
  הראב"ע 16 תל אביב
 • אתר:
  הצג

תגובות