צביעת דירה - חברת CARE4HOME בפריסה ארצית

צביעת דירה - כל השאלות שצריך לשאול בשיחה הטלפונית:

חשוב לנו מאוד לענות על כל השאלות שלכם וזאת על מנת להיות בתיאום ציפיות מושלם איתכם. כדי להגיע מוכנים ולבצע את העבודה בדיוק לפי הדרישות שלכם. המטרה היא תמיד אחת! שביעות רצון מלאה של הלקוחות שלנו, ולכן הכנו לכם שאלות לשיחה הטלפונית איתנו: * מה מספר החדרים לצביעת הדירה?  (הצבע הוא עלנו - לכן זה עוזר לנו להגיע מוכנים עם כמות הצבע). * מהו גוון הדירה היום בדירה, ובאזה גוון תרצו לצבוע אותו? (אנחנו נתאם לכם את הקוד גוון המדוייק לפי בחירתכם). * מהו מצב הקירות, ואיזה תיקונים נדרשים? (במידה ויש רטיבויות ולפי סוג התיקונים אנחנו נתאם לכם חומרים שיטפלו בבעיה). * האם תרצו לצבוע את התקרה? (לרוב לא נדרש ע"י הלקוחות, אבל אם התקרה דורשת צביעה - צריך להגיע עם צבע המתאים לתקרה).  * הדירה מאוכלסת או פנויה? (גורם שמשפיע על זמן וצורת העבודה, הכנה מראש תחסוך זמן). * מספר שכבות לצביעת הדירה? (לדוגמה כאשר צובעים קיר מאדום ללבן, נדרש יותר שכבות לבטל את הצבע האדום, מאשר במצב ההפוך מלבן לאדום - מכין אותנו להגיע עם הגוון וכמות הצבע   הנדרשת על מנת לצבוע במספר שכבות מתאים שלא ישיאר זכר לגוון הקודם שהיה על הקיר). * כמה זמן יקח צביעת הדירה? (עוזר לנו להתאים צוות שיתאים במיוחד ללוח זמנים הרצוי לכם - צביעת דירה ביום אחד בלבד!). * למתי אתם צריכים את צביעת הדירה? ( אנחנו תמיד נשתדל לעמוד בדחיפות הצרכים שלכם, גם אם זה אומר צביעת דירה מהיום למחר). * לייעוץ והזמנות התקשרו:  052-4257473

מחירון צביעת דירה:

 מספר חדרים

 מחיר מבצע לפסח

 תוספת דירה מאוכלסת

 תוספת צביעת תיקרה

 תוספת גוון כהה

 3 חדרים

 1199 ש"ח

 400 ש"ח

 350 ש"ח

100 ש"ח

 4 חדרים

 1499 ש"ח

 500 ש"ח

 400 ש"ח

100 ש"ח 

 5 חדרים

 1699 ש"ח

 600 ש"ח

 500 ש"ח

100 ש"ח 

צביעת דירה מה אתם מקבלים:

 

צבע מקצועי - סופר קריל  מט פלוס של טמבור

צבע אקרילי מקצועי בגימור מט, בעל עמידות צביעת דירה - חברת CARE4HOME בפריסה ארציתוכושר כיסוי הגבוהה ביותר. מצויין לשימוש בקירות פנימיים וחיצונים של הבית. צבע רחיץ מאוד, בעל יכולת יבוש מהירה. מאושר תו תקן ישראלי ואיכות הסביבה ללא עופרת וכרומטים. צבע שאינו דוהה, או מתקלף וקל מאוד לניקוי.

צוות צבעים מקצועי - עמידה בלוח זמנים

חברת CARE4HOME תתאם לך את אחד הצוותים המקצועיים שלה, שתבצע לך את העבודה בצורה הטובה והאיכותית ביותר תוך כדי עמידה מלאה בלוח זמנים של תחילת עבודה מהיום למחר וסיום צביעת דירה ביום אחד בלבד! (לפי דרישות הלקוח מאורגן צוות של שניים או שלושה צבעים שיעמוד בלוח הזמנים המבוקש).

צביעת דירה - תיקונים

לפני התחלת העבודה לצביעת הדירה - מבצעים את כל סוגי התיקונים של הוצאת: מסמרים, דיבלים, ברגים ותיקון סדקים. משייפים ומחליקים את האזור הדורש תיקון ומכינים אותו לצביעה.

ניקיון הדירה בסיום צביעת הדירה

ניקיון יסודי של כל שאריות הצבע מ: מהחלונות, פנלים, דלתות, משקופים, מפסקים, מתגים, וריצפה כך שאתם מקבלים בית שכיף להיכנס אליו.

ריסוס מקצועי נגד נמלים וג'וקים מתנה!

באווירית ההתחדשות וכניסה לבית נקי וצבוע דאגנו לכם לריסוס נגד נמלים וג'וקים מתנה בזמן הכי אידיאלי לביצוע.

בסוף צביעת הדירה - בדיקת שביעות רצון

לחברת CARE4HOME מאוד חשוב שביעות הרצון של כל אחד מהלקוחות שלנו ולכן בתום צביעת הדירה בודקים שהעבודה בוצעה 100% לשביעות רצון הלקוח, ובמידה ויש משהו שדורש תיקון מבצעים תיקון במקום, התשלום מתבצע רק בסוף וזאת לאחר שביעות רצון מלאה של לקוחותנו.
 * לייעוץ והזמנות התקשרו:  052-4257473

המאמר באדיבות

תגובות