מאנדיי - תוכנה לאדריכלים ומעצבים

מאנדיי נוסדה בישראל ב-2014 ע״י רועי מן וערן זינמן, המוצר שפיתחה החברה משנה לחלוטין את האופן שבו צוותים עובדים ביחד, מנהלים פרויקטים ועומדים ביעדים.

התוכנה של מאנדיי מאפשרת לחברות וארגונים לנהל פרויקטים, תהליכים וקווי ייצור. פירמות אדריכלים רבות בכל העולם משתמשות בתוכנה שלה לניהול תהליך אדריכלי כולל תכנון וביצוע.

 המוצר מסייע לנהל את כל היבטי העבודה - מתכנון אסטרטגי ועד למשימות שוטפות, לרבות ניהול לקוחות ותפעול משרדי. החברה קמה ב-2014 ויש לה יותר מ-40,000 לקוחות משלמים ב-200 ורטיקלים עסקיים ב-140 מדינות. בין לקוחותיה נמנים ארגונים כקבוצת קרלסברג, מקדונלד'ס, אובר, WeWork וערוץ דיסקאברי.

מאנדיי נחשבת כיום לסטראט-אפ הישראלי המבטיח בישראל כאשר כיום עובדים בחברה מעל ל150 עובדים בתל אביב ובניו-יורק והיא גייסה למעלה מ81 מיליון דולר.

איך נולד הרעיון?
הרעיון נולד כאשר המנכ״ל שלנו רועי מן חווה בעצמו צמיחה סופר מהירה בחברת ״ווייקס״. כמות הפרויקטים שהחברה לקחה על עצמה כל שבוע ביחד עם כמות העובדים שהצטרפו מדי יום יצרו בעיות סנכרון רבות ואיימו על התרבות הארגוניתשל החברה.היה צורך בכלי שלא רק ישפר את ניהול הפרויקטים אלא גם ייתן שקיפות מלאה לכל מה שקורה מסביב, ממש כאילו החברה עדיין סטארטאפ קטן.

מאנדיי - תוכנה לאדריכלים ומעצבים

המאמר באדיבות

  • monday.com
  • כתובת:
    בגין 52 קומה 13 תל אביב

תגובות