תיקון צנרת ללא הרס בעזרת מצלמות צנרת מתקדמות

הבית נחשב למקום בטוח שתמיד טוב לחזור אליו בסיומו של יום עבודה אינטנסיבי. אבל כשמתגלים בו כשלים, בן רגע הופך הבית למקום נעים קצת פחות. כי כשאנו מבחינים בסימני רטיבות על קירות חדר האמבטיה וחשים בקור העז על אף שהדלקנו אמצעי חימום, או כשאנו מריחים ריח חריף מן הביוב שמתחת לבית, סימן שהבניין זקוק לבדיקת צנרת מקיפה, וזאת ניתן לעשות בעזרת מצלמות לצנרת.

כבר לא צריך לשבור קירות

כשיש לכם בעיית רטיבות בבית, אתם קוראים לאינסטלטור מקצועי כדי שיבדוק את התקלה. אם האינסטלטורים של העבר היו צריכים לשבור קיר שלם כדי לגלות את התקלה בצנרת, הרי שהיות מצלמות תרמיות הופכות את החיים לקלים יותר. הן מאפשרות לאינסטלטור לאתר את התקלה במהירות, וכך אם יהיה צורך לשבור קיר, שבירתו תהתיקון צנרת ללא הרס בעזרת מצלמות צנרת מתקדמותיה נקודתית יותר רק לצורך תיקון התקלה.

מצלמה של חום וקור

מצלמות לצנרת הן למעשה מצלמות תרמיות שמגיבות לשינויי חום וקור. נזילת צנרת משנה את הטמפרטורה, כך שבמקור הנזילה הטמפרטורה קרה יותר מאשר בשאר חלקי הצנרת. המצלמות התרמיות סורקות את הצנרת בעזרת גלי אינפרה אדום ומציגות מפת צבעים. צבעים קרים כמו כחול וסגול מעידים על טמפרטורה קרה יותר, בעוד צבעים כמו צהוב, אדום או כתום מצביעים על טמפרטורה חמה.

כל היתרונות במצלמה אחת

מצלמה לצנרת היא פלא טכנולוגי ההופך את חייהם של אנשי המקצוע בתחום האינסטלציה לקלים יותר ומביאה עמה שורה ארוכה של יתרונות בולטים:

יעילה במצב חירום – נזילת צנרת יכולה להפוך עד מהרה למצב חירום של פיצוץ צנרת. כדי להקדים תרופה למכה, אפשר לגלות את מקור הנזילה במהירות בעזרת שימוש במצלמה תרמית. עובדת בגדול – המצלמה התרמית יעילה במיוחד לאיתור תקלות בשטחים גדולים. כך שאפשר להשתמש בה לא רק בבית פרטי ששטחו קטן יחסית, אלא גם בבנייני משרדים ואף באתרי בנייה. בודקים אתה את הנכס – לפני רכישת נכס יד שנייה או נכס חדש מומלץ לבצע בדיקת צנרת בעזרת מצלמה תרמית כדי לגלות תקלות בצנרת מבעוד מועד.

לסיכום, אלה כמה יתרונות בולטים למצלמות התרמיות החדשות שחדרו לחיינו. כמובן, השימוש במצלמה הזו דורש מיומנות, וכל מי שמעוניין לעבוד עמה צריך לעבור הכשרה מיוחדת.

 

 

המאמר באדיבות

תגובות