התחדשנו!!!

תתחדשו (:


צוות אתר saf סיים לבער את כל החמץ מהמבנה הישן של האתר, אנו שמחים להציג בפניכם את המראה החדש בעיצוב נקי וידידותי במיוחד לגולשים.

בעיצוב החדש הושקעה מחשבה רבה וחודשים ארוכים של עבודה מאומצת במטרה לאפשר לגולשינו להמשיך וליהנות מכל התוכן העשיר שהאתר בעזרתכם הגולשים מציג לאדריכלים, מעצבים, מהנדסים, קבלנים וצרכנים בעולם התכנון, העיצוב והבנייה.

כל הכלים המוכרים עדיין כאן לשימושכם ובפורמט נוח יותר, אתם מוזמנים ליהנות ממחשבון שכר הטרחה לתכנון אדריכלי ועיצוב פנים המעודכן והמשוכלל ביותר בתחום ללא תשלום, כמו כן אתם מוזמנים להשביע את סקרנותכם בכל אחד מ 45 הפורומים המקצועיים באתר, לקיים דיונים מקצועיים בין בעלי מקצוע או להתייעץ עם בעלי מקצוע בכל אחד מהתחומים ברשימת הפורומים.בהזדמנות זו נעדכן שהשנה נוספו לא פחות מ 25 פורומים חדשים, שכבר שוקקי חיים ומלאים בבעלי מקצוע אדיבים המקיימים שיח ביניהם ועם לקוחות.כמו כן הספריה שלנו מעולם לא היתה עשירה כל כך והיא מלאה במאות קבצי DWG לשימושכם של סימבולים, בלוקים, פרטי בניין, פונטים לאוטוקאד, תוכניות ועוד. 

אלה הם רק טעימה קטנה מהתוכן העשיר באתר, ישנם בו מחשבונים נוספים, לוח מודעות פעיל, לוח עבודות לביצוע המציג עבודות לאדריכלים ומעצבים עצמאים ופרילנסרים, אזור פרויקטים המציג עבודות אדריכלים ומעצבי פנים, מאמרים מקצועיים, קטלוגים של מוצרים, אינדקס בעלי מקצוע מקיף ועשיר באנשי מקצוע מהמוביל במדינה, ראיונות אחד על אחד עם אנשי מקצוע בתחום ועוד ועוד ועוד...

אנחנו עושים כל מאמץ אפשרי להמשיך ולהשתדרג באופן תמידי כדי להמשיך להיות צומת המפגש הגדולה והעיקרית בין אדריכלים, מעצבי פנים, מהנדסים, בעלי מקצוע מעולם הבניה והבית והצרכנים בכל תומים אלה.
אתר saf ממשיך לשמש כפלטפורמה חברתית ובזכותכם הגולשים שתורמים לחבריכם מהידע והתכנים שלכם אנו מאפשרים שימוש כה נרחב במידע, לסטודנטים, לאנשי מקצוע ולקהל הצרכנים.
וכפלטפורמה חברתית שיתופית, כמו תמיד אנו צריכים את התחדשנו!!!עזרתכם!
מצאתם באג במבנה האתר החדש? כתבו לנו.
יש לכם רעיונות לשדרוג, בקשות? אתם רואים משהו שאתם לא מאמינים איך אנחנו עוד לא שמנו אליו לב? כתבו לנו.
רוצים להצטרף לצוות הכותבים של האתר? יש לכם ידע מקצועי עשיר בעולם התכנון/העיצוב/הבניה ותשוקה לכתיבה, נשמח לארח אתכם בין דפי האתר.

אנו ממתינים לשמוע מכם ב [email protected]

הפתעות רבות מתוכננות לעלות לאתר עבורכם הגולשים בתקופה הקרובה, הישארו איתנו.

תגובות