אקרשטיין תעשיות

1-700500959

חברת אקרשטיין נוסדה ב-1925 על-ידי צבי אקרשטייין ז"ל והחלה את דרכה בחולותיה הצפוניים של העיר תל אביב. כיום חולשת החברה על השוק באמצעות מפעליה, בירוחם שבדרום, באשדוד שבמרכז וראש פינה שבצפון, והינה הספקית הגדולה ביותר בישראל של מוצרים לפיתוח סביבתי לבנייה ולתשתית. החברה מעסיקה מעל 400 עובדים, ביניהם צוות מהנדסים ואדריכלים מאומן ומיומן, השוקד על פיתוח מוצרים חדשים וייחודיים באמצעות טכנולוגיות ייצור מתקדמות ביותר. המוצרים מצטיינים באיכותם ובעיצובם המרהיב, ומוצעים ללקוח במגוון של צורות, צבעים וגימורים. אקרשטיין מעניקה פתרונות בנייה כוללים באיכויות הגבוהות ביותר, תוך שמירה על רמת מחיר תחרותית ועמידה בלוחות הזמנים של הפרויקט. החברה מוכרת ללקוחות מוסדיים, קבלנים ואנשים פרטיים.

החברה מפעילה שלושה מפעלים בארץ בירוחם,  אשדוד וראש פינה ומעסיקה למעלה מארבע מאות עובדים. פריסה ארצית זו מאפשרת שרות מהיר ואיכותי ללקוחותינו תוך הקפדה על זמני תגובה קצרים ושירות ברמה הגבוהה. בבעלות החברה 2 מפעלים בארצות הברית המייצרים מוצרים לפיתוח סביבתי לשוק האמריקאי.

 

אקרשטיין היום               

עם למעלה משמונים שנות ניסיון, באקרשטיין מספקים פתרונות ייחודיים לפרויקטים מורכבים ויוצאי דופן - מעל ומתחת לקרקע, באיכות בלתי מתפשרת. מגוון המוצרים הרחב של החברה מקנה לנו את האפשרות להיענות לדרישות תכנוניות ואדריכליות יוצאות דופן, ולהוציא לפועל מיזמים שאפתניים ורחבי היקף.

כל תהליכי היצור של החברה ממוכנים ועומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובדרישות התקן של מכון התקנים בישראל ובתקנים בינלאומיים.

החברה משקיעה משאבים רבים בפיתוח מחקר וקידום המוצרים על מנת לשפר כל הזמן את מוצריה, להגיע לפריצות דרך בתחום הבניה ולשמור על איכות יוצאת דופן, תוך הקפדה ושמירה על איכות הסביבה.

 

חדשנות בכל צעד

כמות המחשבה והמחקר שיש מאחורי כל מוצר שלנו, היא זאת שמביאה אותנו לפריצות דרך בעולם הבניה. היכולת להפוך בטון, לחדשנות יוצאת דופן. היכולת למצוא פתרונות לדברים שנראו בלתי אפשריים. זו הדרך שלנו.


תחומי פעילות

הנדסה אזרחית
חברת אקרשטיין כמובילה בתחום התשתיות מצעידה את השוק בפיתוח מוצרים מתועשים מתקדמים מעל ומתחת לקרקע, תוך הקפדה על שמירה על הסביבה, ומספקת פתרונות מתקדמים הנדסית המעניקים למשתמש איכות ודיוק חסר תקדים.

צינורות וצינורות דחיקה  אקרשטיין מייצרת מערכות צנרת אטומות המשמשות בעיקר במערכות ניקוז וביוב וחשיבותן טמונה באטימות הרבה המונעת יציאת נוזל מתוך הצינור וחדירת מים וחול לצינור. אקרשטיין היא בין החברות היחידות שמייצרות צינורות עם שרוול HDP או PVC בארץ, הצינורות משמשים להגנה על בטון, בעיקר בקווי ביוב ובקטרים גדולים. בנוסף, החברה מייצרת צינורות דחיקה בקטרים שונים ולשימושים שונים.

 

מבנים מרחביים  בשנים האחרונות פיתחה החברה קו לייצור מבנים מהמתקדמים בארץ. קו זה מייצר יחידות מרחביות ברמת אבזור מלאה, תוך הקפדה על מבנים מבודדים החוסכים בצריכת האנרגיה, אשר תורמת לסביבה ומוזילה את עלות התפעול. יחידות אלה מספקות פתרונות מתועשים למבנה מושלם, על פי דרישתו הייחודית של הלקוח.

 

עיצוב נוף

כמעט בכל צעד שאנו עושים, על כל מדרכה או שביל בישראל,אנו צועדים על אבנים משתלבות של אקרשטיין. החברה קנתה לה שם של מובילה בתחום ייצור הריצוף בישראל ובעולם במגוון רחב מאוד של מוצרים.  החברה מובילה בפיתוח וחדשנות בתחום מוצרי הפיתוח הסביבתי. מגוון הצבעים הגדול והעיבודים השונים של מוצריה מקנה לה את מעמדה כמובילה עולמית בתחומה.

 

קירות תומכים ואקוסטיים

חברת אקרשטיין חברה לחברות המובילות בעולם על מנת לפתח קו מוצרים ייחודי של קירות אקוסטיים וקירות תומכים הנחשבים למתקדמים בעולם. זאת תוך התמקדות בפתרונות מיוחדים של שימוש באגרגטים סופגי רעש בקירות האקוסטים, ומערכות שיריון קרקע מתקדמות בקירות התומכים. טכנולוגיה זו מציעה מענה לכל צורך הנדסי ודואגת לפתרונות מהירים ועמידים לאורך זמן.

 

סיליקט

אבני ה"סיליקט", שגרמו למפנה משמעותי בענף הבניה בישראל, הינן מוצר ייחודי לחברת אקרשטיין, שמיוצר באופן בלעדי בישראל. אבני ה"סיליקט" הן ממוצרי הבניה הראשונים ששימשו לבניית העיר תל-אביב וניתן לראות אותן עד היום ברחבי העיר. לאבני ה"סיליקט" תכונות ייחודיות והן נחשבות לאחד ממוצרי הבניה הטובים ביותר הקיימים בשוק. מעבר לזאת, לחברת אקרשטיין פטנטים ייחודיים לבניה מתועשת באבני "סיליקט", כמו גם לבניה פרטית.


בטון אדריכלי

כחלק מתפיסת החברה לזיהוי מגמות חדשות בתחום הבניה פותח קו מוצרי הבטון האדריכלי - קו יחיד מסוגו בארץ ואחת מהטכנולוגיות המעניינות ביותר הקיימות כיום. מגוון המוצרים הרחב של המחלקה והיכולת להתאים מוצרים וסדרות לכל דרישה ולכל פרויקט, מפיתוח סביבתי ועד בנייני משרדים ומגורי יוקרה שהופכים את הפוטנציאל העצום של הבטון האדריכלי למציאות.

SKY

מותג רהיטי חוץ עשויי בטון, מיוצר על ידי אקרשטיין ומעוצב על ידי PublicZone. בשנת 2010 זכה Sky באות העיצוב לעיצוב תעשייתי במסגרת ועידת ישראל לאדריכלות ועיצוב. המותג מספק מגוון של מוצרים במספר רב של קטגוריות ריהוט העונות לצרכים רבים של המרחב הציבורי: מערכות ישיבה, שילוט והכוונה, תאורה, מיכלים לצמחייה, אזורי נופש, רהוט רחוב עירוני, מערכות הצללה והסככה ועוד.

התוצאה הסופית הינה קו מוצרים המתאפיין בנקיון צורני ואיכות גימור שאינה מוכרת במרחב הציבורי עד כה, התורם להשגת מצוינות המוצר במרחבים ציבוריים. רהיטי Sky הוצבו בטיילת הספורט באשדוד וקמפוס נמל חיפה. בעתיד מתוכננים פרויקטים נוספים.

 

רעפים

חברת אקרשטיין מייצרת רעפי בטון משנת 1986 והיא החברה היחידה שמייצרת רעפי בטון בארץ. החברה מציעה מגוון רחב של רעפים מבטון בשלל צבעים ומכלול פתרונות לגג ביניהם:  רעפי אוורור, רעפים מנקזים כפתרון למרזב בחזית הגג, רעפים לדודי שמש להעברת תשתיות הקולטים, רעפי חלון, רעפי צד כפיתרון בבניית מזחלות בגמלונים וחומרי איטום שונים.

הרעפים מיוצרים בטכניקה מיוחדת, בדחיסות בטון ברמת צפיפות גבוהה, שהופכת את הרעפים לחזקים ואטומים במיוחד ועמידים בתנאי מזג אויר קשים ובקיפאון. מיליוני מ"ר של גגות, העומדים שנים בהצלחה רבה, הם תעודת האיכות של אקרשטיין.

 

 

אקרסטון דרום קליפורניה

בשנת 1989 הוקם מפעל החברה בדרום קליפורניה. המפעל מספק מוצרי ריצוף לאזורים רבים בקליפורניה ונחשב ליצרן מוביל בתחום המוצרים המעובדים. מוצריו מאופייניים כמוצרי פיתוח יוקרתיים בפרוייקטים מובילים באזור כמו דיסנילנד, חוף הנטיגנטון, מרכזי קונגרסים ומרכזים מסחריים רבים.

 

אקרסטון פיניקס אריזונה

מפעלה החדש ביותר של החברה נפתח במהלך שנת 2009 בפיניקס אריזונה, כחלק מהגידול בדרישה למוצרי החברה. מפעל זה הנחשב לאחד המתקדמים מסוגו בעולם ומתמחה בייצור ריצופים ואריחים בעיבודים שונים כמו גם ייצור מגוון אלמנטים שונים לקירות תומכים.