קורס אינוורטור

מבוא
להתחדש, להתקדם ולהתמקצע. זה המוטו שאמור להיות לכל מי שרוצה להתקדם ולהצליח בעולם העבודה והעסקים. במידה ואתם עוסקים בתחום העיצוב, תכנון ובניה. רצוי מאד שתלמדו את קורס האינוורטור. האינוורטור היא חלק מתוכנה רחבה יותר הנקראת אוטוקאד. תוכנה אשר מאפשרת שרטוט מדוייק בהדמיה קלה המספקת לכל מי שעוסק בתחום שדרוג משמעותי בעבודה. האינוורטור מתמקד בעיצוב ושרטוט תלת ממדי במחשב.

מה לומדים
בלמידה של התוכנה ילמדו הסטודנטים לימוד מקיף ויסודי של שרטוט ותכנון הבניה בצורה תלת מידית על המחשב.
הלימוד יתחיל מהרמה הבסיסית של שליטה בפונקציות של התוכנה. לימוד השימוש בה ויכולות הגראפיות שלה.
בהמשך ילמדו הסטודנטים שלבים מתקדמים של עיצוב תלת ממדי.
טיפול בהרכבות ושרטוטים גדולים. חישובים מורכבים של דגמים, כבלים, צינורות וצינוריות. ניהול והפצת מידע.

תנאי קבלה
ככלל, קיימת עדיפות ללמוד את המקצוע לאנשים אשר באים מהתחום של בנייה ותכנון. כגון אדריכלים, הנדסאים או מעצבים. אבל יחד עם זאת אין מניעה לשימוש ולימוד של תוכנה זאת גם לאנשים שלא באים מרקע כזה ורוצים להיכנס לתחום. 
תנאי הקבלה במקרה כזה הוא 12 שנות לימוד, ידע בסיסי באנגלית וידע בסיסי בשימוש במחשב.

זמן לימודים
משך הקורס משתנה ממקום למקום כתלות ברמת הקורס. יש מקומות המלמדים את הקורס ברמה מעמיקה ומקיפה ויש כאלו המלמדים ברמת שליטה בסיסית בתוכנה.
מדובר בטווח של קורסים בני עשרות שעות לבין קורסים של מאות שעות. הכל בהתאם לרמת הקורס שאותו תרצו ללמוד בהתאם לידע שתזדקקו לו בעולם העבודה שלכם.
לאן ממשיכים מכאן - סיימתי ללמוד את המקצוע מה הלאה(העסקה, עצמאות ועוד)
אם הלכתם ללמוד את הקורס כחלק מדרישות המשרד שלכם להתמקצע ולהתקדם, אזי תוכלו להמשיך לעבוד במשרד שלכם בצורה יעילה וטובה יותר. 
רבים ממשרדי האדריכלות והעיצוב מבקשים ורוצים עובד המתמחה ועובד בסביבת עבודה של תוכנת האינוורטור. היכולת והמיומנות לעסוק בתוכנה זאת מאפשרת יכולת דיוק ועבודה טובים יותר המקנים אפשרויות עבודה מתקדמות יותר המנגישות את עולם העיצוב ללקוח אשר בא לבקש את שירותי המשרד. כך שבעת סיום לימודי הקורס. ניתן לספק שירותי שרטוט עצמאיים או שניתן לעבוד כחלק מהחברה המציעה שירותים אלו. 

סיבות למה להתחיל ללמוד את הנושא
כפי שכבר ציינו וכפי שידוע לכל. היכולת להתקדם וללמוד עוד היא היכולת המאפשרת לך להישאר עדכני ונכון בתחום שלך. אדם אשר לא ממשיך להתקדם וללמוד את הטכניקות החדשות הפורצות לתחום דן את עצמו לכישלון בתחום התעסוקתי. לימוד תוכנת אינווטרטור הוא התקדמות נוספת והתמקצעות בתחום העבודה שלך היכולת לדעת לשרטט בצורה שלא היתה קיימת לפני התוכנות האלו היא יכולת אשר מאפשרת קידמה והצלחה בתחום העבודה. לא רק להשגת לקוחות אשר יעדיפו את המקום המתקדם יותר, אלא גם על מנת להשיג ביצועים מדוייקים וטובים יותר.עוד בלימודים

מציג תוצאות 1 - 5 מתוך 5.