פתיחת קבצי DWG

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

פתיחת קבצי DWG

ממי 1.03 (16:20)
ברשותי תוכנת VW 8 ... כאשר אני מנסה לפתוח קובץ של סימבולים מהאתר (SAF) אני מקבל הודעת שגיאה - UNRECOGNIZED FILE. איך אפשר בכל זאת להוריד הקובץ ולפתוח אותו?

תודה מראש
הוסף תגובה קישור ישיר

גירסה 8 ?

יובל 16.01 (12:46)
אני חושב שאין לך כמעט סיכוי. רוב הקבצים באתר הם מאוטוקאד בגרסה 2004, לפעמים יותר חדשים. קבצי הווקטור הם מגרסה 11 ברובם.

אני לא רואה אפשרות לפתוח משהו כזה בגרסת ווקטור 8. זה עתיק מדי. היום חלק מהאנשים כבר על אוטוקאד 2008 ועוד מעט יהיו כאלה גם על ווקטור 2008 (גרסה 13).

מצטער.
הוסף תגובה

ציפיתי לתשובה הזו וממנה חששתי. אני מבין שהפתרון

היחיד הוא שידרוג התוכנה לגרסה חדשה יותר. כמה עולה ה 2008 (13)? האם ניתן לרכוש גרסאות פחות חדשות? אם כן מה טווח המחירים?
הוסף תגובה

מחירי גרסת 2008

Ariel 18.07 (17:58)
שיווק Vectorworks 2008 (כל המשפחה) החל בארץ במועד בו הוכרזה התוכנה בעולם - 13 בספטמבר. אנחנו מחכים לכל מרכיבי התוכנה (אריזות, ספרים וכד') כדי להכריז בארץ.
מחירי התוכנה דומים למחירים בארה"ב (המחירון כולו ארוך במיוחד נוכח מגוון האפשרויות. נביא כאן את המוצרים הראשיים):
Vectorworks Designer - $2045 (בתוספת מע"מ)
Vectorworks Architect- $1645 (בתוספת מע"מ) כך גם Landmark, Spotlight, Machine Design
Vectorworks Fundamental- $1245 (בתוספת מע"מ)
תוספת Renderworks בעת הקניה - $400 (בתוספת מע"מ)
עדכון ל-Vectorworks Fundamental מ-Vectorworks Fundamental בגרסה 12 - $370 (בתוספת מע"מ)
מחירי רשיון שני ומעלה - כ-20% הנחה

שנה טובה   
הוסף תגובה

בהמשך לנ"ל - ניסיתי גם ליבא את הקובץ בפורמט DWG

ואז קיבלתי ב VW את ההודעה הבאה:
Open DWG Library Error8:
This DWG version is not supported
אז איך יוצאים מזה?
הוסף תגובה