קורסים

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה באוטוקד, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

קורסים

אורח 7.10 (10:31)
אני מעוניינת להירשם לקורס אוטוקאד, אך אני לא מבינה מה ההבדל בין קורס דו מימד, \לתלת מימד... יש מצב ללמוד אותם בו זמנית, אם כן איפה? ואם לא מה עדיף?
הוסף תגובה קישור ישיר

דו ותלת

אורח 7.10 (22:42)
תוכנת האוטוקאד משמשת גם לעבודה בדו מימד (תוכניות, חתכים, חשיבתות...) וגם לעבודה בתלת מימד (תכנון בתלת מימד, יצירת הדמיות, רנדר...).
העבודה בדו מימד באוטוקאד היא אלף-בית של כל בעלי המקצוע הקשורים לתחום (אדריכלים, מעצבים, מהנדסים...). אם את רוצה להעביר קבצים עם תוכניות (דו מימד) - סביר להניח שעמיתיך לעבודה משתמשים גם הם בתוכנה זו.
לעומת זאת, תוכנת האוטוקאד פחות פופולרית לעבודה בתלת מימד. היא מאוד קצת מסורבלת לעומת תוכנות אחרות כמו סקטצ'-אפ או 3D מקס, וגם הקבצים של התוכנה כבדים יותר (וגורמים למחשב לעבוד לאט יותר, תלוי כמובן במחשב). לכן יש אבחנה בין תלת מימד ודו מימד. רבים יתכננו באוטוקאד ויפתחו את הקובץ בתוכנה אחרת כדי 'להעלות' את התלת מימד וליצור הדמיות.
במקביל תוכלי למצוא קורסים באוטוקאד ככלל, התמקדות בדו מימד בלבד ואפילו שילוב של אוטוקאד ותוכנה נוספת.
הוסף תגובה

תוכנות שרטוט בתלת מימד

אורח 26.07 (21:57)
שלום,
אוטוקאד תלת מימד משמש לשרטוט מדוייק ונוח של אובייקטים. למשל- לעשות בתלת מימד מזנון מגבס.

בנוסף, לאוטוקאד יש תוכנה נוספת שנקראת ADT - שזה אוטוקאד אדריכלי. באוטוקאד זה משתמשים רבות משרדי אדריכלים להדמיות קלות ונוחות של בתים- אני יכולה לשרטט קיר, לשתול בו חלון, והאוטוקאד ידע לעשות פתח בקיר אוטומטית.

בנוסף, יש גם תוכנה יותר פשוטה ויותר קלה ללמידה שנקראית סקאטצ'אפ (SKETCHUP) ואפשר ליצור בה הדמיות איכותיות יותר בפשטות.

אני מעבירה שיעורים פרטיים לכל התוכנות האלו- גם לסטודנטים וגם למעצבים ואדריכלים שרוצים להתמקצע ולדעת איך לעבוד יותר מהר ויותר יעיל.

את מוזמנת לפנות אליי למייל או לטלפון אם יש לך עוד שאלות-
054-5939287

יום טוב,
ענבל
הוסף תגובה