חברה תנסו להיות יצירתיים

פורום סטודנטים, הגשות, מבחנים, בקשות, הסברים, הנחיות בכל ענפי התכנון, העיצוב והבנייה. הכל מלבד הקפיטריה... טוב, גם הקפיטריה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

חברה תנסו להיות יצירתיים

אורח 11.10 (02:21)
משהו יודע איך ניתן לצבוע חזיתות בצבעי עפרון(שיגעון של המנחה שלנו )באופן שהן לא תהרסנה ותהפכנה לתינוקיות ?!
הוסף תגובה קישור ישיר

צביעה בעפרון

סמדר כהן 11.10 (21:07)
אני סיימתי ללמוד מזמן ועדיין צובעת את הפרזנטציות בצבעי עפרון...
חשוב מאד להקפיד על עפרונות אכותיים מאלה שצובעים בקלות ונמרחים בקלות, לעבוד כל הזמן עם עפרונות מחודדים, לצבוע חלש ובמספר שכבות, כל שכבה לכוון צביעה אחר, באזורים שרוצים יותר כהה - ליצור את זה על ידי מספר שכבות צביעה ומעט יותר לחיצה עם העפרון. והכי חשוב לא להעמיס!! להשארי אזורים שאינם צבועים כלל, ליצור את השכבתיות בצורה כזו שתתמוסס לתוך האזור שאינו צבוע בכלל.
מה שהופך את הצביעות ל'ילדותיות' זו צביעה מלאה של השטחים כמו בחוברת צביעה לגיל הרך.
בהצלחה.
הוסף תגובה

ממש תודה על העזרה.אנסה ליישם את הנאמר (ל"ת)

אורח 11.10 (23:35)
הוסף תגובה

פרזנטציה

שירלי 27.07 (11:30)
צביעת תכניות בעיפרון היא טכניקה נלמדת.
יש ספרים שמראים מאוד יפה פרזנטציות שלמות בצבעי עיפרון,
זה יכול לתת לך השראה כיצד לצבוע.

בהצלחה.
הוסף תגובה

אפשר גם למצוא ברשת

יובל 16.01 (12:46)
למשל זה שיעור שמסביר איך לצבוע בעפרון. יש עוד.

www.homesc...p-l1-2.htm

.
הוסף תגובה

ואללה, קשה מאד.

יובל 16.01 (12:46)
אני אף פעם לא הסתדרתי עם זה. ירקתי דם.

תמיד הדפסתי תוכניות ביותר מעותק אחד כי ידעתי שאני הולך להרוס אותן עם הצביעה.

בגדול, צריך לצבוע מאד מאד עדין. ממש למלא שטחים בעדינות. לאט לאט. בהתחלה לך עם העיפרון בכוון אחד ואחרי זה בכוון ניצב. ככה השטח יהיה מלא בלי לראות את כווני המריחה.

נסה לתת אפקטים של הצללה (טיפה כהה יותר במקום שבו אמור להיות צל). תשתמש רק במעט צבעים.

אלה הטיפים שעזרו לי... ועדיין, הייתי מכין תמיד עוד עותק אחד שישאר שחור לבן. ככה במקרה חרום, אם הכל נדפק שעה לפני ההגשה, לפחות יכולתי להציג משהו בלי לבכות.
הוסף תגובה