מפגש הנדסאי אדריכלות

פורום זה מיועד למשתמשי תוכנת DataCAD, כאן ניתן להתייעץ בנוגע לשימוש בתוכנה, לשתף תובנות, קיצורי דרך וטיפים למשתמשים אחרים ולבקש עזרה מקצועית בנוגע לשימוש בתוכנה.

פורום DataCAD מנוהל ע"י DataCAD ISRAEL
www.saf.co...aCADISRAEL
המפיצה הבעלדית בישראל לתוכנת DataCAD ומספקת שרות ותמיכה למשתמשי התוכנה למעלה מ 25 שנה.
תנאי השימוש בפורום

מפגש הנדסאי אדריכלות

דוד עמירם 10.08 (09:09)
שלום להנדסאי אדריכלות שביננו.

בתאריך 05/04/2011 יום שלישי בשעה 09:30יתקיים מפגש בתל אביב ברחוב ארלוזורוב 93בבניין ועד הפועל, קומה 4 חדר 421.

בדיון הזה ישתתפו:
היועצת המשפטית של הסתדרות ההנדסאים, עו"ד פרידה גוטמן,
עו"ד ישי שנאדור שיושב בוועדות בכנסת בנושא תיקון לחוק התכנון והבנייה.
וצוות מקצועי.

במפגש הזה יועלו נושאים לשיחה כגון, מעמד הנדסאי האדריכלות והדרכים לשיפור מעמדם ואיכות העוסקים במקצוע האדריכלות.
כמו כן, נדבר על המהלך המתגבש בכנסת לקיצוץ משמעותי בסמכויות הנדסאי האדריכלות.

ההשתתפות במפגש הזה חשובה.
אתם מוזמנים לקחת חלק בדיון.

לשאלות תוכלו להתקשר
ל - דוד 050-3383807
הוסף תגובה קישור ישיר

איזה קיצוץ סמכויות...

אורח 11.05 (12:24)
אי אפשר לקצץ סמכויות זה הרעת תנאים...בכל מקרה צריך משוך לכיוון של הוספת סמכויות
הוסף תגובה

אוייש באמת בחייכם אתם אלה שמרע...

אורן 30.08 (15:44)
אוייש באמת בחייכם אתם אלה שמרעים את תנאי האדריכלים לוקחים כל עבודה שיש ומורידים את המחירים בטירוף ומתכננים גרועים בחייכם ממש גועל אז תהיו אדריכלים תשקיעו חמש שנות לימוד בנוסף תעבדו במשכורת רעב 3 שנות סטז כדי לקבל שמץ של מושג בתחום לדעתי אין לכם כל רשות לחתום על כלום ואת זה כן יש לכם אז תגידו תודה על מה שיש

בכל אופן אפשר להגיד שמעמד האדריכלים גרוע מאוד ותשתפו פעולה עם אדריכלים ותנסו לשנות את חוק ההשכלה שתלמדו ביחד עם האדריכלים ולא לשנו את החוקים ולהיטיב אתכם מקצוע האדריכלות הפך לפריצות וזה מזעזע ביותר כל פלוץ חושב שהוא אדריכל ובגלל זה המדינה נראית ככה
הוסף תגובה

הגזמת

דבורה 6.12 (11:47)
אתה פשוט מכליל ומעוות את המציאות.אני רואה בתים שתכננו אדריכלים בוגרי הטכניון ונבהלת מחוסר המקצועיות. לעומת זאת אני רואה גם בתים שתכננו הנדסאים ואומרת שהם לא גרועים יותר משל האדריכלים. תסלח לי אם אתה תכננת את הבניין שבתמונה אז הוא קצת מיושן (חוץ מהשימוש בזכוכית). אין עניין בחזית וזה מצביע על כך שלא עשית לעצמך חיים קשים בתכנון החזיתות. אך יש לציין שהקווים נקיים. אתה צודק שהנדסאים מורידים את המחירים אבל לא תמיד עבודתם של האדריכלים מצדיקה את המחירים המופקעים שחלקם דורשים
הוסף תגובה