זום אין בווקטור 12.5.1

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

זום אין בווקטור 12.5.1

אורח 10.12 (14:07)
לאחרונה עברנו לווקטור 12.5.1 מווקטור 11.5 וגילינו שבמהלך פעולת הזום הווקטור מגדיל פיזית את התמונה שעל המסך כך שהרזולוציה שלה נעשית נוראית ורק עם עזיבת הגלגלת הרזולוציה מתעדכנת. גם בכיוון ההפוך, כאשר מתרחקים מהמסמך, בזמן הגלילה אנו רואים רק את האזור שהיה שלם על המסך קודם לכן וכל שאר המסך לבן. התופעה הזו מאוד מטרידה ולא היתה קיימת בגירסה הקודמת. האם יש דרך לשנות את זה? תודה.
הוסף תגובה קישור ישיר

אז אני גם עם גרסה 12.5 ואצלי זה לא ככה:

LEOR-2007 10.12 (17:34)
זה נכון שבזמן הגלילה- זום אווט ישנה ירידה ברזולוציה ואז התחדדות אבל אצלי זהו שבריר שנייה, ואילו כל הסביבה החדשה שנגלת מופיעה- זאת שבהיקף לשטח הקודם שנצפה, מה שאתם טוענים שלא מופיע, לכן:
כנראה שמדובר אם אני לא טועה בכרטיס מסך איטי או גודל ה"ראם" הפנוי מועט או הגדרה לא נכונה של תכונות התצוגה.
בפייל>>פרפרנסס>>וקטורוורקס פרפרנסס.
מופיעה הגדרה של שימוש בזכרון ה"קש" לתצוגה מהירה יותר,
אני לא הצלחתי להבחין בהבדל בין עם או בלי האופצייה
אולי כי המחשב שלי חזק דיו בשני המקרים.
נסו את העיניין.אז אני גם עם גרסה 12.5 ואצלי זה לא ככה:
הוסף תגובה

עדיין לא עובד

אורח 11.12 (09:58)
תודה על התשובה המהירה.
אנחנו עובדים על מחשבים חדשים לחלוטין, עם 2RAM זיכרון וכרטיס גרפי טוב, כך שלא נראה לי שזו הבעיה.
ניסיתי לשחק עם 2 האפשרויות האחרונות בלשונית ה- display ואכן, לעיתים העניין מסתדר והווקטור לא מגדיל את הרזולוציה כאשר עושים זום אלא במקום זאת משנה את כל הטקסטים לריבועים ריקים בזמן הזומינג. אולם, לאחר מספר דקות, ללא שום שינוי בהגדרות, המצב חוזר לקדמותו ורק כיבוי והדלקה מחדש של 2 האפשרויות האחרונות בלשונית display מתקנות את המצב שוב. האם זהו באג במערכת שלי או שיש לכך פתרון? תודה
הוסף תגובה

נראה כבעייה מסוג אחר

LEOR-2007 10.12 (17:34)
אין ספק שהמחשב חזק (2 giga ram בודאי היתה הכוונה) ללא ספק טוב מספיק אני מניח שגם מעבד סביר מספק בעיניין זה ומנקודת הנחה שהרכיבים באמת טובים ומותאמים!, הוקטור לא באמת נהנה מיכולת טובה של כרטיס מסך, הוא בעיקר נשען על יכולתו של המעבד (לצערי שאישית השקעתי בשני הערוצים)פרט למצב OPEN GL (סוג רינדור און ליין) שם זה כן קורה, תצוגת השרטוט על המסך היא יכולת דיי פשוטה ולא זוללת משאבים רבים, מה שמוביל אותי לחשוב (במיוחד לאחר שינוי ההגדרות בוקטוור) שמדובר באמת בבעיית תאימות או באג או משהו קטן אחר. נסו לבחון את המחשב בתוכנות אחרות שדורשות משאבי תצוגה כמו פוטושופ, עריכת וידאו... אפילו משחק רציני. יותר מקצועי: מישהו שמבין לקרוא נתונים מתוכנות לבדיקת ביצועי מחשב.
הוסף תגובה