המחשב ככלי תכנון, הרצאה

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

המחשב ככלי תכנון, הרצאה

נדב 13.07 (11:29)
זה הרצאה
המחשב ככלי עיצוב. ניתוח בקורתי של שימושים מתקדמים ליצירת צורה בעזרת מחשב באדריכלות דיגיטאלית.
יאשה גרובמן, אדר'

זה יום ג', 12 יוני 2007, 19:30

זהזהזה גלריה לאדריכלות
זה מבנה 12 נמל תל-אביב
זה פתוח כל יום 11-20 מלבד יום ב' (סגור) ויום ו' (10-18)
זה טלפון 03-5444261
זה דוא"ל info@zearchitecture.com
זה אתר אינטרנט www.zearchitecture.com

המחלוקת בדבר השימוש הנכון במחשב באדריכלות נעה בין המצדדים בשימוש במחשב ככלי שרטוט ורפרזנטציה לבין אלה הטוענים שיכולת העיבוד העדיפה של המחשב תגרום להחלפת האדריכל האנושי ככלי העיצוב העתידי. ההרצאה תציג באופן בקורתי את תמצית הגישות שהתפתחו בפרקטיקה ובאקדמיה בשימוש במחשב לעיצוב (בניגוד לשרטוט) באדריכלות תוך ניסיון לפתח טענה בדבר הגבולות העכשוויים והעתידיים של השימוש במחשב בפרקטיקה האדריכלית.
אדר' יאשה גרובמן הוא בוגר לימודי אדריכלות בבצלאל (1997), ומחזיק בתואר שני מה- Design Research Laboratory ב- AA בלונדון (2001). בימים אלה הוא משלים את עבודת הדוקטורט בהנחיית דר' אברהם יזיארו ודר' גדי קפלוטו במקביל להנחיה ב T_CODE, סטודיו במסגרת שנה ה' בטכניון (tx.technion.ac.il/~tcode). מחקרו עוסק בשיטות עיצוב מבוססות-מחשב באדריכלות דיגיטאלית. השתתף וזכה במגוון תחרויות תכנון בישראל ובעולם, כולל ביה"ס חפר (2004), ומגדל בוסאן (2002). היה מרצה ומבקר אורח במגוון בתי-ספר בישראל ובחו"ל, וכן יזם וניהל מספר כנסים בינ"ל בנושאי עיצוב דיגיטלי. בשנת 2001 הקים במשותף את אקסלרוד גרובמן אדריכלים, במסגרתו עוסק בתכנונם של מגוון מבנים ציבוריים ופרטיים בישראל.

ההרצאה בעברית. הכניסה חופשית.
לשמירת מקומות מראש יש ליצור קשר עם הגלריה. מקומות ישמרו עד 15 דקות לפני תחילת ההרצאה.
הוסף תגובה קישור ישיר

תיקון לינק שבור

יובל 16.01 (12:46)
זה צריך להיות :
tx.technion.ac.il/~tcode/
הוסף תגובה