סליחה תמי,הייתי חייב להוסיף עוד משהו

פורום תוכנת Vectorworks - שאלות ותשובות, תמיכה, בעיות שנתקלתם בהן, בקשות וכדומה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

סליחה תמי,הייתי חייב להוסיף עוד משהו

אמיר 26.09 (17:18)
www.abvent...galeries/#
נכנסתי לאתר של ארטלנטיס מתוך סקרנות-אמנם הגלריה הרבה יותר קטנה משל וקטור אבל התרשמתי מאד.לצערי באתר של וקטור הרבה מאד מההדמיות הרבה יותר נאיביות מאלה,אני אישית מאד התרשמתי מההתקדמות של ארטלנטיס-והלואי שהייתי מקבל אחוזים על הפרסומת שאני עושה להם עכשיו...
הוסף תגובה קישור ישיר

בלי התנצלויות... :-)))

tamarindi 16.10 (16:52)
אין תוכנה מושלמת.... לכל תוכנה יתרונות וחסרונות.
כל אחד יפלס (תרתי משמע) את דרכו בנבכי האופציות השונות. הלוואי ונמצא את נוסחת הקסמים שתעשה את החיים שלנו גם קלים לשרטוט וגם מהירים לרינדור.
אני מניחה שכל אחד ימצא את הקומבינה המתאימה לסוג הפרוייקט. כי האמת - לא תמיד צריך הדמיה מיליון$...... לפעמים חצי מיליון גם מספיק....

והערה לחוות הרינדורים... סרטונים באיכות גבוהה לוקחים ימים גם בMAX. ברור שאי אפשר להשוות איכויות, ואפילו אני מוציאה פרוייקטים נבחרים למומחי אנימציה. כבודם במקומם.

נתקלתי לא מזמן בתוכנה מופלאה שנקראת PYTHA. כל מה שחשבתם שאתם יודעים על רינדור REALTIME מתגמד לעומת היכולות של התוכנה הזאת. תאורה? קטן עליה. אנימציה? אוכלת בלי מלח. ספריות? כל יצרן נמצא שם... אז למי שיש 6000 יורו (כן כן...אתם רואים נכון...יש 3 אפסים אחרי ה 6)... אני בינתיים נשארת עם ה VW.

ת.
תמי מלמד
סטודיו תמרינדי - עיצוב רב תחומי
הוסף תגובה