הדמיות

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

הדמיות

amama 29.03 (19:04)
www.amama-...3/Services

Amama - אודותינו
צוות Amama מורכב מאנשי הדמיה, אנימטורים, אנשי מולטימדיה ומעצבים בעלי ניסיון מעשי רב, ובעלי רקע עיצובי עשיר. אנשי AMAMA הינם בוגרים מוסדות אקדמאיים מוכרים, ביניהם הטכניון, בצלאל, אסכולה מימד ועוד.

לצוות AMAMA ידע וניסיון רב ביצירת המחשות ריאליסטיות באיכות גבוהה, בהדגמת יכולות המוצר וקבלת רצונות הלקוח כפי שהיו בדמיונו, והבאתם לידי ביצוע. אנו מחויבים לעבודה במגבלות לוח זמנים צפוף ולעמידה בלוחות זמנים. הבנתנו ושליטתנו בנושאי ההדמיה והגרפיקה הממוחשבת מאפשרים לנו וללקוחותינו לעבוד יחדיו בשיתוף פעולה ובתיאום מלא החל מהשלב הראשון של תהליכי תכנון הפרויקט, כל הדרך עד לרמת המוצר הסופי שמובא ללקוח.

במהלך הזמן צבר צוות AMAMA ידע ויכולות רבים המאפשרים לו להתמודד עם פרויקטים מסוגים שונים ברמות שונות של מורכבות – החל מהדמיות ממוחשבות של מודלים קטנים ועד להדמיות ומצגות לפרויקטים ברמה בינלאומית. ידע זה מאפשר לנו לתת שירות למשרדים ולקוחות מהמובילים בתחומם.

בתחום התלת מימד (3D) וההדמיה הממוחשבת מסוגל הצוות להתמודד עם מגוון אתגרים בתחום תוך כדי מתן פתרונות יצירתיים ואיכותיים. כמו כן, מסוגל הצוות להתמודד עם נפח עבודה גדול גם בהתראות זמן מינימאליות. מגוון המוצרים שאנו מספקים נע מהדמיות סטילס, מצגות עסקיות, סרטוני אנימציה, סיורים וירטואלים, וכו'.הדמיות
הוסף תגובה קישור ישיר