דלתות הזזה לקירות גבס,(תואם סקרניו) ודלתות פנים

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

דלתות הזזה לקירות גבס,(תואם סקרניו) ודלתות פנים

עזרי 26.04 (20:21)
לכל מי שמעוניין בדלתות הזזה (תואם סקרניו)בתוק הקיר, מעל הקיר, בקירות גבס,דלתות תואמות לחדרים, דלתות כניסה, חיפוי קירות בשילוב ריהוט או דלתות, ארונות אמבטיה, ארונות מטבח, שרות ואמינות מעל הכל. עבודה מול אדריכלים, עבודה יוקרתית וברמה גבוהה.
לידיעה. ניסיון של 30 שנה בעבודות נגרות. גם מתכנן ומבצע. ביצעתי עבודות מיוחדות בנגריות המבצעות עבודות יוקרתייות ברמות גבוהות מאוד מול אדריכלים, דקויות עץ.יוסי פנסו.
הוסף תגובה קישור ישיר

חדר ארונות

אורח 15.05 (14:11)
האם ניתן להרכיב דלתות ההזה על קיר גבס
המפתח לחדר הארונות ניתן לשינוי הבינין בשלבי בניה
מה המשמעות הכספית
הוסף תגובה

קלאסה בירושלים-דלתות פנים

דני 31.03 (14:23)
החנות מזלזלת בלקוחות לאחר ביצוע העסקה, דרישת החנות היא תשלום של חצי מהסכום במעמד הקניה ובמזומן ויום לפני האספקה את החצי הנותר כמובן גם כן במזומן (שטרות כסף)גם אם סוכמה צורת תשלום אחרת בע"פ במעמד הקניה החנות תתעקש על מה שכתוב בדף אף ולמרות ההבטחה שניתנה בע"פ.לאחר התשלום הראשון מתחיל היחס המשפיל כלפי הלקוח בעלי החנות מתנהגים בצורה גסה כשמדברים איתם בטלפון, אינם עומדים בתנאי ההסכם ומסלפים דברים שסוכמו גם בע"פ וגם בכתב.
באים בדרישות נוספות שלא סוכמו טרם העיסקה, כשהמודד מגיע לביתך מאלץ אותך לחתום על סעיפים שלא סוכמו בעת ביצוע הרכישה.
כדאי לא להגיע לעגמת נפש רצוי טרם רכישה לברר עם מי אתה עושה עסק לקבל המלצות מלקוחות שביצעו עיסקה כדי לא ליפול בפח.
חבל שכך מנצלים את תמימותם של הלקוחות.
הוסף תגובה

תגובה

ברק 8.12 (08:59)
חבל מאוד שאתה משתמש באתר כדי להעביר עובדות שאינך נדרש להציגם כי אחרת אין כל ספק שהדברים היו נראים אחרת והרבה מאוד מהדברים שכתבתה לא היו מופעים אבל מה אכפת לך אתה מפרסם ולא נדרש להוכיח כלום .בכל מקרה הניסיון שלי עם קלאסה דלתות הוא ארוך מאוד(כ4 שנים)ונכון מאוד הם דורשים תשלום מראש אבל לא ראיתי עוד חברה שעומדת מאחורי המילה שלה כמותם שלא נדבר על אכות הביצוע שאחרי כל עיסקה איתם אני רוכש לעצמי(כמעצב פנים)עוד הרבה מאוד לקוחות חדשים אז בקיצור ידדי היקר כדי מאוד שתבדוק את דברייך ושיהיה לך בעזרת השם עוד הרבה מוד ספקים אכותים כמו קלאסה דלתות
הוסף תגובה

ניסיון גרוע עם קלאסה. ממליץ לא לקנות שם

אורח 29.08 (11:01)
היה לנו ניסיון ממש לא טוב איתם.
יכול להיות שהדלתות איכתיות (אני מקווה).
אבל האנשים - גועל נפש.
עשו טעויות
לא הודו בהם
נתנו יחס מזלזל.
חובה להתרחק.
יש מספיק חברות ראויות בשוק - ושמור נפשו ירחק.
רננה
הוסף תגובה

קלאסה דלתות - מרכז בליליוס תלפיות ירושלים

שלומית 31.03 (14:57)
זה נכון מאד גם לי זה קרה. הם גרמו לי עוגמת נפש שאני לא אשכח. לא אכנס יותר לחנות הזו לעולם, הראו הוזהרתם.
הוסף תגובה

דלתות הזזה

איציק 15.05 (10:01)
הייתה לי אותה התלבטות בדיוק , אני קניתי דירה במודיעין והיה מפתח מגבס . החברה היחידה האמינה שמצאתי לאחר שבדקתי את כל השוק הייתה חברה אמריקאית אני לא זוכר את שמה אבל האתר שלה היה WWW.SLSUSA.CO.IL הדלתות שלהם מחליקות כמו חמאה אף פעם לא יוצאות מהמסילה בניגוד למוצרים אחרים שאלוהים ישמור אותנו מהם .
הוסף תגובה

תגובה

מירי 22.05 (15:33)
גם אני קניתי דלתות פנים בחברת קלאסה ירושלים
עליי לציין שהיחס היה מצויין וגם לאחר התשלום השני קיבלתי שרות מעולה . יחס מיקצועי ואדיב למיתלוננים אני לא יודעת מה סיבת תלונתכם אבל אני שולחת ואשלח רק לשם את כל מכריי!!
תודה לקלאסה - מירי
הוסף תגובה

סקריניו צריך לקחת משכנתא נסה את סליידינג סיסטמס (ל"ת)

אורח 2.07 (14:07)
הוסף תגובה

קלאסה דלתות - יחס מזלזל ומחפיר

אורח 21.01 (19:59)
קנינו לביתנו דלתות מקלאסה ירושלים לאחר 5 חדשים כל הדלתות התנפחו כשקראנו להם נתקלנו ביחס מזלזל שקרים ומריחות לא להיכנס לשם , כיום אנו עומדים בפני תביעה נגדם
הוסף תגובה

לדעתי הדלתות בחברת קלאסה מצויי...

אורח 21.03 (07:04)
לדעתי הדלתות בחברת קלאסה מצויינות!!! יש להם את כל הסוגים ואת כל הרמות תלוי איזו דלת אתה קנית שמי דלית ואני ממליצה על דלתות קלאסה בחום!!! יחס ושרות מצויינים!!!!
הוסף תגובה

את צודקת!!!! קלאסה דלתות בתלפי...

אורח 21.03 (08:02)
את צודקת!!!! קלאסה דלתות בתלפיות ירושלים הם החברה עם המחירים הכי טובים והשרות הכי מוצלח בהשוואה לכל המיתחרים שלהם אם אתם שואלים אותי לדעתי כל הפרסום השלילי לא אמיתי ביכלל כי אני באתי מהמון המלצות חמות!!! לדעתי זה סתם המיתחרים שאין להם מה להגיד אז הם כותבים שטויות!!!
הוסף תגובה

אני קניתי דלתות הזזה תואם סקרנ...

אורח 21.08 (22:43)
אני קניתי דלתות הזזה תואם סקרניו אצל תדמית אומנות בעץ ממושב ירחיב עזרי יש לציין שהדלתות ברמה גבוהה ביותר מכל היבואנים ומכל מה שראיתי היחס חם לבבי ומקסים עזרי נתן לנו את כל השרות הטוב ומעבר לכך
אנחנו מצטערים שאת המיטבח לא הזמנו אצל עזרי כי החברה שקנינו מהם הרסה אותנו והודות לעזרה שעזרי הגיש לנו לסיום הארונות וללא תמורה לא היינו ודעים כיצד היינו חיים עם עבודה לקויה במחיר מובקע.
בקיצור המלצות חמות על עזרי
הוסף תגובה

גם אני חייבת לציין כי הזמנו דל...

אורח 21.08 (22:47)
גם אני חייבת לציין כי הזמנו דלתות אצל עזרי תדמית אומנות בעץ ממושב ירחיב ואין מה לדבר אדם חם לבבי אוהב את הלקוח א אפשר לא להיתאהב בו עשה לנו דלתות מיוחדות שלא כל נגר רצה לבצע לנו כי זה היה מאוד מסובך.. דלתות הזזה בתוך הקיר ללא משקוף....
אני ממליצה בחום ובמלוא האחריות לא כדאי לפספס אותו שווה כל שקל
הפל' שלו לכל המעוניינם 0523335667 תגידו בטי מרישפון הפנתה אתכם
הוסף תגובה

אני מההודעה על עזרי טעות הפל'...

אורח 21.08 (22:49)
אני מההודעה על עזרי טעות הפל' שלו 0523334667
הוסף תגובה

לאורח: - אני קורא את התגוב...

אורח 11.09 (15:08)
לאורח: -

אני קורא את התגובה שלך ולדעתי אתה בן אדם מאוד משועמם אני לא בא להגן על אף אחת אבל אתה מדבר שטויות אני עובד עם החברה הזאת כבר קרוב ל 10 שנים ויחס מישפחתי וחם כמו שאני מקבל מחברת קלאסה לא פגשתי בהרבה מקומות. זה הרבה מעבר לקנייה של דלתות

וטיפ קטן לכל הקוראים -
אין דבר כזה 100% אני לא יכול לומר בוודאות שכולם מרוצים כמוני אבל מיצד שני אני במיקצועי קבלן שיפוצים כב 25 שנה ולקבל שרות כזה מחברה זה דבר שלא קיים בהרבה מקומות ומצד שני תמיד ישנם הלקוחות האלו שלא מרוצים מכלום חכו ותיפלו באמת ביחס גרוע מספקים ואז תבינו על מה אני מדבר .
בנתיים אני רק יכול להמליץ על חברת קלאסה ולהמשיך לשלוח לשם לקוחות וחברה באו וניהיה כנים בירושלים לא קיימת חברה גדולה יותר ומיקצועית יותר מחברת קלאסה זו המציאות ,
אז שיהיו רק בשורות טובות לכולנו ברכה בבניה ובעסקים ובמשפחה
ושנה טובה לכל בית ישראל .
הוסף תגובה

בברור שסתו (המוכרת המדהימה?!) כותבת דברים טובים

אורח 29.08 (11:03)
ככה זה שאין לקוחות.
תזהרו מהם.
אנחנו נפגענו כבר. מדובר בזוג נוכלים, שהוציאו לנו את החשק לבניה.
ממש זרקנו את כספנו.

דוד
הוסף תגובה

קלאסה ירושלים.

דרור 29.11 (04:58)
אהלן, מה נשמע?
כל השרשור הארוך והמיותר הזה על קלאסה טוב,לא טוב,שירות,תשלום וכדומה....מיותר לחלוטין!!
אני באמת בא ממקום ניטרלי לחלוטין ורוצה רק לומר שבתור לקוח באמת קיבלתי יחס טוב
הדלתות הגיעו. סתיו (המוכרת) עמדה במילה שלה ,בזמני האספקה,ובהרכבה,ובעיקר במחיר.
נכון להיום שני אחיי קנו גם הם ולא שמעתי תלונה אחת מהם או אפילו קרובה לזו שאתם רשמתם.!יש לי מסר לכל האנשים כאן . אם אתם רוצים להיות מרוצים הן מהקנייה שלכם והן מהמוצר שלכם, תבואו תמיד מוכנים, תעשו שיעורי בית תבואו עם הגדרה עם מטרה ועם תקציב למטרה. אני יצאתי ברווח ומבסוט. כל טוב!!

העיקר הבריאות...
הוסף תגובה

דלתות פנים דלתות 2000

דני 16.12 (12:12)
היכנסו להתרשם מדלתות פנים של דלתות 2000 איכות שחבל על הזמן ומחירים טובים.
www.dlatot2000.co.il/
הוסף תגובה

דלתות סקריניו

אורח 10.10 (21:01)
סקריניו יש רק אחד וכל החיקויים הם ברמה פחותה הן במערכת וכן באחריות
יש לבדוק גם את נושא הגמר אשר מותאם למידות ותקנים בארץ
הוסף תגובה

6. זהירות פנדור פצוע פנדור ...

אורח 14.10 (23:47)
6. זהירות פנדור
פצוע פנדור ,   ראשון לציון   (13.05.11)
הוסף תגובה

לה פורטה דלתות פנים יבואנית מע...

איציק 5.07 (16:29)
לה פורטה דלתות פנים יבואנית מערכות כיס של חברת eclisse srl איטליה
איכות שרות ומקצוענות ומחירים אטרקטיביים
אצל 53 ראשל״צ מרכז one. דיזיין סנטרלה פורטה דלתות פנים יבואנית מע...
הוסף תגובה

היי יוסי אני מעוניין לבצע קיר ...

ליאור 17.07 (23:32)
היי יוסי אני מעוניין לבצע קיר גבס עם דלת זזה
תתקשר ל 0548880099
תודה
ליאור
הוסף תגובה

דלתות הזזה לכיס לה פורטה

לה פורטה דלתות פנים 7.06 (21:50)
מערכות הזזה לכיס -הם הבחירה החכמה לכל המעוניין בפתרון להגדלת השטחים המנוצלים בכל חללי הבית והמשרד.
מערכות הזזה לכיס נותנות פיתרון לחלוקת הבית ע"י דלתות הזזה הנכנסות לתוך כיס הנמצא בתוך הקיר כך שהדלת נעלמת לתוך הכיס שנראה כמו קיר לכל דבר.
חשוב לדעת
בפועל מה שצריך זה רק להשאיר פתח בניה מדויק למנגנון עוד בשלב הבניה והשיפוץ ואחרי התקנת הכיס לחפות אותו בלבד בגמר הקיר (לוחות גבס או טיח) כך שהתוצאה הסופית היא שאנו מקבלים קיר שהוא גם כיס שנראה בדיוק כמו שאר הקירות בבית

הסגירה היא סגירה הרמטית הודות למברשות ולגומיות המובנות במשקוף ותנועת המסילה הינה חלקה ושקטה דבר המבטיח דיסקרטיות מלאה.
אין ספק שפתרון זה הוא הפתרון האידיאלי והאלגנטי לדלת הזזה.
הוסף תגובה

דלתות

איציק 8.06 (20:00)
אם אתם עושים עסקה עם יוסי פנסו בקיבוץ חורשים ..... תדעו שהוא נוכל שדפק לקוחות ותתחילו לברר טוב טוב לפני שאתם עושים איתו עסקה!!!
הוסף תגובה

הלבשה לדלת סקרניו

נירה 25.02 (13:04)
שלום,
אנו משפצים את הדירה ויש לנו דלת סקרניו.
החלק התחתוו של המשקוף נרקב כתוצאה ממים
האם יש אשפרות להכין הלבשה חדשה ?
תודה
הוסף תגובה

אני צרכה דלת הזזה לכיס. בירושל...

אילנה 16.03 (08:45)
אני צרכה דלת הזזה לכיס. בירושלים. האם תוכל לבצע?
0546495364
הוסף תגובה

אנה צרף פרטי התקשרות...

רונית עופרת 5.07 (08:59)
אנה צרף פרטי התקשרות
הוסף תגובה