פרטים - קונסטרוקציית פלדה

בפורום זה אתם מוזמנים לבקש פרטי בניין, שרטוטים או כל דבר אחר שהייתם שמחים למצוא באתר.
תנאי השימוש בפורום

פרטים - קונסטרוקציית פלדה

סטודנטית 1 19.05 (19:53)
היי
אשמח לקבל את הפרטים הבאים:
- חתך של רצפה-תקרה קלה בין קורות H (רצפה: פרקט, תקרה: גבס)
- חיבור במפלס קרקע בין עמוד H לקיר בטון (ששייך למפלס מרתף)
ביחס לאדמה
רצ"ב שרטוטים סכמתיים
תודה רבה מראשפרטים - קונסטרוקציית פלדה
הוסף תגובה קישור ישיר

הי סטודנטית

יובל 16.01 (12:46)
השרטוט שלך לא ממש ברור אבל ממה שהבנתי את משרטטת את הרצפה והתקרה ישירות על הקורה וזה לא אפשרי.

הנה, תסתכלי כאן:
www.saf.co.il/noa/det_1232

מעל לקורה צריכה להיות תשתית כלשהי שתחזיק את הפרקט. נגיד כמינימום לוחות פח ועליהם יונח מזרון ועליו הפרקט.
גם תקרת הגבס אינה אפשרית לישום ישירות על הקורה (ומה קורה בין קורה לקורה? הטיח באוויר?) הרבה יותר הגיוני לחבר בתחתית הקורות הנושאות פרופילי פח ועליהם להבריג לוחות גבס. המראה יהיה דומה למראה של טיח.

את החלק השני לגבי המפגש עם הקרקע לא הבנתי מהשרטוט. באופן עקרוני אמור להיות יסוד מהקרקע מבטון (או קצה הקיר העליון של המרתף) ואליו יחובר לוח פלדה. הקורה שבאה מלמעלה תרותך ללוח זה (או תוברג או מה שלא יהיה)

מקווה שעזרתי. אם לא, נסי להבהיר את הכוונה שלך שוב.
הוסף תגובה

יובל היקר

סטודנטית1 19.05 (19:53)
קודם כל - תודה (:

חוצמיזה:
אני מחפשת "מילואת" רצפה-תקרה (לקונס' הפלדה) שתהיה "קלה" בלבד - בלי בטון ושות'.
אני רוצה שיעברו מערכות ברווח שבין הפרקט (רצפה) לגבס (תקרה) של אותה קורה... השאלה היא - איך?
ברור לי שמעורבים שכבת גומי למניעת זעזועים מתחת לפרקט ובהמשך בידוד, אבל כל נושא הקורות הפנימיות שמחברות בין כל הנ"ל לקורות ה- I עלום בעיני. אם יש משהו, אשמח.

וגם:
אני מתקנת את הנושא השני: אני מחפשת חיבור בין עמוד I לבין עמוד בטון (ההוא מהמרתף)ביחס לאדמה - כי צריך שהאדמה תהיה נמוכה ממפלס הרצפה, איטום, חיבור בין העמודים וכו', ואני לא מצליחה למצוא...

זהו.
אשמח מאד אם תוכל לעזור (:
הוסף תגובה