תחרות עיצוב "מחומר למוצר 2008"

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

תחרות עיצוב "מחומר למוצר 2008"

יובל 16.01 (12:46)
המרכז הישראלי לעיצוב וחברת פלרם מזמינים אתכם מעצבים, אדריכלים, מהנדסים, יזמים וסטודנטים לקחת חלק בתחרות נושאת הפרסים "מחומר למוצר - עיצוב וחדשנות 2008".

"חדשנות" כיום היא המפתח להצלחה ובפרט בתחומי התעשייה והעיצוב. בישראל קיים פוטנציאל ומאגר רב של ידע, כושר המצאה, רעיונות מקוריים, יצירתיות ויכולת עיצוב גבוהה.
מטרת תחרות עיצוב זו היא לאפשר למעצבים, אדריכלים, מהנדסים, יזמים וסטודנטים להתנסות בעיצוב ופיתוח מוצר חדשני, מקורי ושימושי אשר יהיה ניתן לייצור במפעל פלרם אפליקציות ובהמשך אף ייועד לשווק כמוצר מדף שיימכר ברשתות ה-D.I.Y ( "עשה זאת בעצמך") ברחבי אירופה וארצות הברית.

חברת פלרם המצויה בקיבוץ רמת יוחנן, היא אחת החברות הגדולות בארץ לייצור לוחות ומוצרים תרמופלסטיים. מוצרי החברה משמשים לאפליקציות שונות בתחומי הסיכוך והקירוי, החקלאות, הבניה, שוק ה-DIY, ושוק העיצוב הפלסטי בארץ ובעולם. חומרי הגלם העיקריים עימם עובדים בפלרם הם: פוליקרבונט, PVC ואקריל.

תחרות "מחומר למוצר 2008" תתמקד בפיתוח יישומים חדשניים תוך שימוש בחומרים קיימים, מתוך מטרה להמציא מוצר חדשני שיתבסס על הטכנולוגיות וחומרי הגלם הנמצאים בשימוש בחברת פלרם ופלרם אפליקציות, כמפורט להלן.

קטגוריות מוצרים אפשריות:
1. מוצרי "OUTDOOR" לסביבה הביתית כגון: ריהוט גן, בתים לבעלי חיים (שובכים, מלונות), בתי גידול לצמחים (חממות אדניות, עציצים), מוצרי גינון, פרגולות ומוצרי קירוי/חיפוי.
2. מוצרי " INDOOR " לסביבה הביתית כגון: ריהוט כללי לבית ולמשרד, כסאות, שולחנות, משחקי ילדים, פתרונות אחסון, מדפים ומחיצות, מתקנים למקלחות ומטבחים.
3. מוצרי אנרגיה סולרית לבתים ולמשרדים כגון: תכנון פתחי תאורה במבנים, מערכות סולריות לחימום אוויר ומים.

פרסים:
הזוכים בתחרות יוכזו במהלך טקס חולון לעיצוב שיתקיים בחודש דצמבר 2008.
פרס ראשון: 16,000 ש"ח
פרס שני: 8,000 ש"ח
פרס שלישי: 4,000 ש"ח
לתשומת ליבכם, ניתן להרשם לתחרות עד לתאריך: 17.8.08. *ההרשמה אינה כרוכה בתשלום

פרטים נוספים וטפסי הרשמה:
www.israel...NewID=1153
הוסף תגובה קישור ישיר

האם זה מקובל?- מתוך התקנון:

שלומי 14.07 (00:27)
ד. זכויות היוצרים עבור 3 העבודות הזוכות בפרסים הראשונים בתחרות יהיו שייכות לחברת פלרם והמתמודדים יחתמו על הסכם מתאים כתנאי לקבלת הפרס.
ה. חברת פלרם תבחן בחיוב את האפשרות לשלב את הזוכים בשלושת הפרסים הראשונים בצוותי הפיתוח והתכנון של המוצרים הזוכים, זאת במידה שיוחלט על המשך הפיתוח.
ו. במסגרת זמן של 6 חודשים מהצגת העבודות בתערוכה תבחן אפשרות היתכנות לשיתוף פעולה ופיתוח על ידי חברת פלרם לכל 30 העבודות שעברו לשלב הגמר.
הוסף תגובה

למרות שזה נשמע מוזר - כן

אורח 14.07 (06:22)
אם היית לוקח את העבודה הזאת בשכר זה היה אותו דבר. כשאתה עובד של חברה זכויות היוצרים של דברים שאתה עושה בזמן העבודה שייכות לחברה. אחרת הרי אי אפשר לפתח כלום.

אגב, בתור סטודנט, פיתוחים שאתה עושה במהלך הלימודים שייכים לאוניברסיטה. ידעת?
הוסף תגובה