קבלה ללימודים תקשורת חזותית

פורום סטודנטים, הגשות, מבחנים, בקשות, הסברים, הנחיות בכל ענפי התכנון, העיצוב והבנייה. הכל מלבד הקפיטריה... טוב, גם הקפיטריה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

קבלה ללימודים תקשורת חזותית

ליהי 29.07 (16:08)
אהלן!
אני רוצה להרשם ללימודים שנה הבאה למחלקה לתקשורת חזותית בבצלאל..
הייתי רוצה לדעת אם מישהו יכול להכווין אותי לגבי תיק עבודות..מה הם מחפשים?? כלומר, אם אני רוצה תקשורת חזותית זה בסדר שאביא עבודות שלי בציור ורישום?? וגם בעבודות בציור- מה בדיוק הם מחפשים לראות?
ובנוסף...איזה מין מבחן הם עורכים כשמגיעים לשם? האם זה מבחן ברישום מודל או משהו דומה??

אשמח לכל המידע שמישהו יכול לתת לי!! תודה רבה!!
הוסף תגובה קישור ישיר

מצטרפת

אורח 18.03 (15:51)
אני גם מעונינת להתקבל לשם לאותה מחלקה. אני מצטרפת לשאלה. אני יכולה כבר עכשיו לענות שעבודות ברישום וציור זה בסדר, אך ביום פתוח הם ציינו שהם רוצים גיוון (לדוגמא עבודות בצילום ובתלת ממימד (אין צורך להראות עבודה שנעשתה במחשב). לגבי המבחנים- גם לי אין מושג.

מקווה שעזרתי.
הוסף תגובה

תשובה לשאלתך

אורח 1.05 (23:25)
במבחנים שם מבקשים להביא משהו מהבית. השנה זה היה כובע וענף ולצייר אותו. היה גם לגזור בריסטולים כדי לעשות מקום כלשהו כמו מתחת לפני הים. בנוסף נתנו לנו התחלת ציור כלשהו והיינו צריכים להמשיך אותו לפי ראות עינינו. מבחן בידע כללי ולפרשן סמלים מדגלים וכו'..סה"כ היה בסדר..תבואי רגועה ויהיה טוב..אני עדיין מחכה לתשובות הסופיות לראות אם התקבלתי...:)
הוסף תגובה

תשובה

טל 16.10 (17:57)
היי
אם את רוצה אני עובד כארט דיירקטור במשרד פרסום ואני בוגר בי"ס לעיצוב (חולון). אני עובד גם כמורה פרטי במחירים לא כל כך יקרים לתיק עבודות לעיצוב גרפי (גם ייעוץ והכוונה). אם תרצי אפשר לראות עבודות שלך ולראות איפה את עומדת ולראות אם יש לך תיק טוב או שצריך לשפר אותו. צרי איתי קשר במייל [email protected]
הוסף תגובה

מידע על תיק עבודות בתקשורת חזותית

מיכל 24.04 (17:13)
מידע על תיק עבודות הוא אכן קריטי. אני מפנה אותך לאתר www.limudi...ותית/ לפרטים
הוסף תגובה

לימודי תקשורת חזותית

אורח 30.04 (19:14)
אני לומדת בבית ספר גורן לתקשורת חזותית
במכללת עמק יזרעאל
סיימתי שנה שנייה
והשבוע הודיעו לי ששכר הלימוד יורד משנה הבאה
ב7000 ש"ח. לא יאומן
אגב, בלי קשר אחלה מקום, אחלה אנשים
ובלי הפלצנות של שנקר
הוסף תגובה

בואי לגורן בעמק יזרעאל (ל"ת)

אורח 30.04 (19:14)
הוסף תגובה

מנחה להכנת תיק עבודות ללימודי תקשורת חזותית

איריס גורדון 21.01 (20:16)
מעצבת גרפית ומרצה לחשיבה יצירתית במוסד אקדמי לתקשורת חזותית.
מנחה ומלווה בהכנת תיק עבודות למבחני מיון למוסדות האקדמיים. נסיון רב בתחום ואהבה גדולה לאנשים ולמקצוע.
הוסף תגובה