עירוניות חוצת-תרבויות, הרצאה

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

עירוניות חוצת-תרבויות, הרצאה

zezeze 13.07 (11:29)
זה הרצאה
עירוניות חוצת-תרבויות
אדר' דיאנה אגרסט, אגרסט וגנדלסונאס (ניו יורק, ארה"ב)

זה יום ו', 22 יוני 2007, 11:00

זהזהזה גלריה לאדריכלות
זה מבנה 12 נמל תל-אביב
זה פתוח כל יום 11-20 מלבד יום ב' (סגור) ויום ו' (10-18)
זה טלפון 03-5444261
זה דוא"ל [email protected]
זה אתר אינטרנט www.zearchitecture.com

העיר כתת-המודע של האדריכלות היא אתר של מחקר והתערבות אדריכלית. מקומות של העתקה ושל מוטציה, של מערכות יחסים בין האובייקט לבין המרקם, בין שדות ואובייקטים ובין העיר ושדות, החדירות שלהם, תנאים משתנים ומתפתחים, מגדירים את המציאות האדריכלית ואת האתר הרעיוני של זמננו. נושאים אלה יוצגו באמצעות מספר עבודות עכשוויות מקנה מידה הנע בין האדריכלי לאורבאני בחלקים שונים של העולם, ניו יורק, פאריז, שנחאי והאזורים החקלאיים של אורוגוואי.

אדר' דיאנה אגרסט AIA, היא שותפה במשרד אגרסט וגנדלסונאס (ניו יורק, נוסד 1980) ומנהלת במקביל את סטודיו לאדריכלות דיאנה אגרסט. דיאנה אגרסט עוסקת בתכנון מבנים ופרוייקטים ברחבי העולם, מעבודות של תכנון אורבאני ותכניות-אב, מבנים ציבוריים, מבני מגורים ובתים פרטיים ועד לעיצוב פנים, עבורם היא זכתה בפרסים רבים. היא משמשת כפרופ' לאדריכלות ב- Cooper Union, ולימדה בין השאר באונ' פרינסטון, קולומביה וייל. עבודותיה הוצגו במגוון גלריות ומוזיאונים כדוגמת המוזיאון לאמנות עכשווית בלוס-אנג'לס, מרכז האמנות ווקר, מוזיאון דאלאס לאמנות עכשווית, מרכז פומפידו, הטריאנלה במילאנו, ומוזיאון האדריכלות בפרנקפורט. עבודותיה ומאמריה זוכים לפרסום נרחב ברחבי העולם.

ההרצאה באנגלית. הכניסה חופשית.
להזמנת מקומות מראש ומידע נוסף, יש ליצור קשר עם הגלריה. מקומות ישמרו עד 15 דקות לפני תחילת ההרצאה.עירוניות חוצת-תרבויות, הרצאה
הוסף תגובה קישור ישיר