אני צריכה המלצה לחברת ארונות הזזה וחדרי ארונות.

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

אני צריכה המלצה לחברת ארונות הזזה וחדרי ארונות.

שיר לוי 26.11 (19:53)
אני חדשה כאן אז שלום לכולם,
אני צריכה בהקדם האפשרי המלצה לחברת ארונות הזזה וחדרי ארונות ברמה הכי גבוהה שאפשר למצוא היום, אני ובעלי נכנסים לדירה עוד חודש וחצי ואין לי זמן לבצע סקרי שוק מבחינת איכויות ומחירים.
תודה מראש, שיר.
הוסף תגובה קישור ישיר

המלצה חמה על KLOSS ארונות הזזה

דיקלה כהן 26.11 (21:06)
אני רוצה להמליץ בחום על חברת ארונות הזזה בשם KLOSS.
מיד כאשר נכנסתי לסניף בחיפה קיבלתי יחס חם ואדיב מצוות הסניף. לאחר הסברים עשירים על המנגנונים הייחודים של KLOSS ועל הארונות שלהם אשר מתקבלים עם 10 שנות אחריות, הצגתי את הסקיצות שלי לדירה החדשה וזכיתי לתכנון ולהתאמה הטובה ביותר עבור הדירה שלי. השבוע קיבלתי את חדר הארונות שלי וארבעת ארונות הזזה. הרהיטים סופקו בדיוק לפי התכנון והם פשוט מושלמים מכל הבחינות. בדיוק כאשר המתקינים הציגו לי שהכול עובד כמו שצריך אני קיבלתי טלפון ממנהל הסניף שרצה לוודא שהכול בסדר. עם כול הכבוד לארונות שהם ברמה הגבוהה ביותר שיכולתי לקבל, יחס שירות ואכפתיות כמו שקיבלתי מצוות הסניף אני באמתלא זכיתי לקבל בשום חנות. ממליצה בחום מכול הלב.
דיקלה. המלצה חמה על KLOSS ארונות הזזה
הוסף תגובה

ארונות מקלוס

שירלי 12.04 (16:09)
האם את עדיין מרוצה מהארון?
הוסף תגובה

Kloss

חנא 9.02 (18:30)
קניתי שתי ארונות והתחרטתי. השרות והאיכות על הפנים
הוסף תגובה

לא להתקרב לחנות הזו

מירי ברוכים 7.03 (18:05)
המלצה חמה ואישית ממני. לא להתקרב
הוסף תגובה

המלצות

סימה 4.12 (08:29)
ממש לא ממליצה, שרות גרוע, העבודה לא יסודית, החליפו לי דלת ארון אחרי מסע ייסורים, גימורים גרועים ממש לא ממליצה חד משמעית
הוסף תגובה

לא להתקרב לארונות הזזה kloss .

Lili 12.11 (14:40)
רכשתי ארון הזזה ענק לחדר שינה הורים .אחרי שנתיים הדלת לא נסגרת עד הסוף וזזה לכיוון שני .המחיר היה גבוה מאוד יחסית לסוג החומר של הארונות ,לא סנדביץ . וכשביקשתי שירות לקוחות למרות ההבטחה ל 10 שנות אחריות .ביקשו ביקור טכנאי 180 שקל על כיוון דלת בלבד .הזויי לנוכח מחיר יקר מאוד .
הוסף תגובה

המלצה ממנוסה

אמיר 13.03 (01:07)
אם היה פחות מכוכבית אחת הייתי עושה את זה בשמחה.
קודם כל בחוזה היה 45 ימים אספקה, הגיעו אחרי 3 חודשים..
בדקתי את הארון אחרי ההרכבה:

- המתקין לא נקה את הלכלוך אחרי העבודה.
- הארון חסר לו חלקים כמו צדדים של הארון איך שרואים בצוגה בסניף.
- ארון מתנדנד מאוד, מסוכן !! לא מקובל לאף אחד...
- התחתית של הארון לא תקינה בכלל..
הוסף תגובה