בית בפחות מחודש?

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

בית בפחות מחודש?

אורח 2.12 (03:44)
נסעתי לארבעה שבועות, וכאשר שבתי לביתי שמתי לב שהשכן הגדיל את ביתו: תוספת של כ-20 מ"ר, ובצד אחר של הבית נבנה ממ"ד. נעדרתי חודש אחד, וכבר הושלמה העבודה. האם זה ייתכן או שאני מדמיין?
הוסף תגובה קישור ישיר

ממ"ד

gjt 28.09 (10:33)
בדר"כ לא לוקח הרבה זמן!
השאלה היא האם הוא חרג משטח הקו הכחול ובכך מפריע לך או שסתם חשבת לעצמך על הפלא הזריז...?
הוסף תגובה

לא, לא מפריע לי. פשוט התפלאתי....

אורח 2.12 (17:18)
לא, לא מפריע לי. פשוט התפלאתי. לשכן אחר לקח שנתיים לבנות עוד קומה, וזה מסיים תוך שבועיים-שלושה כולל שלד וגימור (למעשה הממ"ד ללא גימור, אבל התוספת כן). ומה זה בדיוק קו כחול?
הוסף תגובה

מהירות בניה

אורח 8.12 (18:02)
מהירות הבניה תלויה בשני פרמטרים עקריים, האחד סוג הבינה והשני הוא תכנון וניהול הפרויקט.
כמו כן אתה יכול לעיין באתר www.liathadas.com המפרט את נושא ניהול פרויקטים בתחום הבניה.
לשאלך לגבי לוחות זמנים כאלו זה מצב סביר ביותר.
הוסף תגובה

כן זה אפשרי, אבל

אד' אפרת מאירי 10.10 (08:41)
זה אפשרי, תלוי מאיזה חומרים/סוג בניה נבנה הבית -בניה קלה, מבנה יביל וכוו
בהנחה שאת כל ההיתרים עשה השכן מזמן, ולפני שאתה היית בחו"ל, כחודש-חודשיים, קיבל השכן היתר בניה, ואתה לא היית מעורב בבקשה להיתר כי הועדה לא בקשה חתימת שכנים
ועוד תסריט
השכן בנה מהר, ללא היתר, ועדיין מבניה קלה או אפילו בניה קונבנציונלית, כי אחרי הכל, מדובר רק ב 20 מ"ר
הוסף תגובה