הרצאה: Af-fluence In-fluence Con-fluence

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

הרצאה: Af-fluence In-fluence Con-fluence

zezeze 13.07 (11:29)
זה הרצאה
Af-fluence In-fluence Con-fluence
אהרון שפרכר

זה יום ג\', 10 יולי 2007, 19:30

זהזהזה גלריה לאדריכלות
זה מבנה 12 נמל תל-אביב
זה פתוח כל יום 11-20 מלבד יום ב\' (סגור) ויום ו\' (10-18)
זה טלפון 03-5444261
זה דוא\"ל [email protected]
זה אתר אינטרנט www.zearchitecture.com

אופי המידע חווה שינוי מרחיק-לכת במאה האחרונה. התפתחות מדעי המידע וחדירתם לכל תחום של המחקר האנושי גרמה לארגון מחדש של התפיסה שלנו את הטבע ואת התוצר האנושי. ארגון-מחדש זה מאפיין את ההתמזגות העכשווית של ידע כפי שהדבר מתרחש במחקר האדריכלות הדיגיטאלית. הסביבה האדריכלית רוויה בכלים דיגיטאליים שהם תוצר ישיר הן של תיאוריות העוסקות במידע והן של מחקרים מדעיים. ההרצאה Af-fluence In-fluence Con-fluence תדון בשאלת אופיו של המידע והשפעתו על המחקר האדריכלי.
נושא זה ילווה במגוון עבודות חדשניות אשר נוצרו לאחרונה ע\"י קבוצת Open Source Architecture (www.o-s-a.com).

אהרון שפרכר הוא מייסד ושותף ב- Open Source Architecture. הוא סיים לימודי תואר שני באונ\' UCLA. מחקריו ועבודותיו מתמקדות על הסינרגיה בין טכנולוגיות מידע, שפות חישוביות ומערכות דיגיטאליות אוטומטיות, ובוחנות את הדרכים שבהן הטכנולוגיות יוצרת ומשפיעה על שיטות חדשניות לתהליכי עיצוב. לצד מספר רב של פרסומים ותערוכות, הוא הרצה באוניברסיטאות רבות כולל אונ\' פנסילבניה, אונ\' מקגיל ואונ\' רייס. הוא זכה במספר פרסים, ובהם עמית המרכז למצוינות באונ\' סירקוז. אהרון הוא כיום פרופ\' זוטר (Assistant Professor) בביה\"ס לאדריכלות באונ\' סירקוז.


ההרצאה באנגלית. הכניסה חופשית.
מספר המקומות מוגבל. להזמנת מקומות מראש ומידע נוסף, יש ליצור קשר עם הגלריה. מקומות ישמרו עד 15 דקות לפני תחילת ההרצאה.
הוסף תגובה קישור ישיר