סרגלי כלים באוטוקאד 17

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה ב AutoCAD, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים, התייעצות מקצועית, חיפוש קבצים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

סרגלי כלים באוטוקאד 17

irit 3.07 (10:17)
האם יש אפשרות לחשוף את סרגלי הכלים הישנים (שהופיעו בגירסאות הקודמות) בנוסף או במקום ל"באנרים" של אוטוקאד 17?
הוסף תגובה קישור ישיר

יש אפשרות אבל זה לא כל כך מומלץ

אר.וי.אם מערכות - תמ 3.07 (11:29)
כיוון שאת לא מבקשת את זה ב-Google או במערכת ההפעלה של ה-Smartphone שלך, למה לא להרחיב את אזור הנוחות ולעבור למקום יותר טוב, יותר מודרני וגם כזה שמגיב:
היופי בעבוד עם Ribbons ו-Panels יותר נוח: אפשר לנתק Panel ולשים אותו במקום נוח (אם עובדים איתו באינטנסיביות - וגם להחזיר למקום בלחיצת כפתור אבל הדבר היפה ביותר בשיטה הם ה-Contextual Ribbons (רגישים להקשר) הקיימים ב-Mtext, בעת שאת בוחרת Hatch, בבחירה של Array ועוד כמה. את זה לא ניתן לקבל בשיטה הישנה - בכלל מומלץ -להרחיב כל יום מעט - את אזור הנוחות שלך- ייקח לך שעה להתרגל
אפרופו ב-Help של 2017, כשתחפשי פקודה תמצאי אופציה שנקראית Find שתראה לך באיזה Panel ובאיזה Ribbon היא נמצאית
אר.וי.אם מערכות - צוות תמיכת CAD
הוסף תגובה

סרגלי כלים

עירית נוי-גור 1.10 (17:22)
העניין הוא שאני לא מוצאת את כל הפקודות שאני משתמשת בהם בPANELS.
וסתם לשם הדוגמא חסרה לי פקודת "מידה מתמשכת" continue. לא מוצאת אותה ומדי פעם ישנן עוד כאלה שאני מחפשת ולא מוצאת ונאלצת להכנס שוב ושוב לתפריטים ארוכים וכו' כדי לחפש ולמצוא...
איך אני מוצאת פקודות שנעלמו לי והיו כ"כ גלויות בסרגלים הישנים?
הוסף תגובה

כתבנו אבל אולי לא היינו ברורים:

אר.וי.אם מערכות - תמ 3.07 (18:28)
ב-Help של Dimension יש ציור של Dimcontimue ולידו ICON עם המילה FIND - אם תלחצי הוא יראה לך את מיקומו של ה-ICON ב-Panel המתאים כתבנו אבל אולי לא היינו ברורים:
הוסף תגובה

כך זה יראה ב-Help (ל"ת)

אר.וי.אם מערכות - תמ 3.07 (18:31)
כך זה יראה ב-Help (ל"ת)
הוסף תגובה