לימודים בחו"ל

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

לימודים בחו"ל

אלמוג 15.01 (00:32)
שלום לכולם.
אני ממש רוצה ללמוד אדריכלות ומתעניינת במספר אוניברסטאות.
רציתי להתייעץ ולשאול לגבי cooper union אם מישהו יודע מה הקושי בלהתקבל ולהתמודד עם הלימודים בארץ זרה מבחינה מקצועית, חברתית, כלכלית ובכלל... אשמח לתשובות עצות ופיסת כיוון בכל התחום של לימודים בחו"ל. :)
הוסף תגובה קישור ישיר

זה אומנם

gjt 16.09 (20:04)
לא הכי יפה לשלוח אותך לאתר "מתחרה" אבל משם אני שולחת הרבה פעמים גם לפה.
באתר ארכיג'וב יש פורום לימודים רחב ויש שם גם פורום לשוהים בחו"ל אולי שם ניתן למצוא מהר יותר משהו שמכיר את האוניברסיטה המבוקשת.?!
הוסף תגובה

זה מה זה לא מנומס...

יובל 16.01 (12:46)
(-:

www.archijob.co.il/

ארכיג'וב לא מתחרה, כבודו במקומו מונח. הוא אפילו במומלצים של Saf.
הוסף תגובה

אלמוג שלום בשנת 2002 (כן, מ...

אפרת מאירי-אדריכלות 10.10 (08:41)
אלמוג שלום
בשנת 2002 (כן, מזמן) אני התקבלתי ללימודים ב Cooper Union, ב TU Delft ובאוניב' קרדיף. כל זאת לאחר שהתחלתי את לימודי בישראל.
בסופו של דבר בחרתי בהולנד, על אף שהלימודים שם חייבו לימודים בהולנדית ולא באנגלית, וזאת משיקולים שונים שרובם היו כלכליים, ושיקולי נוחות אישית.
כיום, אינני יודעת מהם תנאי הקבלה לאוניב' בניו-יורק. אני בטוחה שאת יכולה לפנות ישירות לאתר האוניב' ולקבל את כל המידע הרוונטי, וסביר להניח כי תחוייבי לעשות מבחן TOFEL או SAT או 'מבחן אמיר' לבחינת התאמת רמת הלימודים והשפה.
וניתן גם לפנות לנספח לענייני תרבות בשגרירות ארה"ב.

מנהלת פורום
הוסף תגובה

שלום אלמוג

לירון 1.04 (15:04)
היי,
אני מבינה שאת רוצה לנסוע לחו"ל.
לימודים בארץ זרה זו חוויה מקצועית, חברתית, וכלכלית את לומדת הרבה דברים חדשים ותעברי תקופה מדהימה אומנם יהיה קשה להיות רחוקה מהמשפחה והחברים בשהות שלך אבל את יכולה להפוך את זה לחוויה מהנה במיוחד.

אני ממליצה לך לבדוק מול החברה שמספקת את השירות הנכון עבורך ויתנו לך מידע על כל מכללה/אוניברסיטה שקיימתות והמומלצות.

תוכלי להיכנס לאתר הבא :
לימודים בחו"ל
הוסף תגובה