חדר שרותים מול הסלון - בניית קיר/מחיצה ?

פורום עיצוב פנים מנוהל על ידי מעצבת הפנים לייה סלה, זה המקום לשאול, להתלבט וללמוד, מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית/עסק שלכם, להתייעץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

פורום עיצוב פנים בניהול לייה סלה www.leeyasella.com/
יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.
תנאי השימוש בפורום

חדר שרותים מול הסלון - בניית קיר/מחיצה ?

דן 12.08 (14:28)
בדירה שאנו קונים חדר השרותים (ומקלחת) מרכזי נמצא מול הסלון כך שדלתו ניצפת ע"י מי שנמצא בסלון ( מצורף שרטוט). מעצבת הציעה לשנות את מיקום קיר המסדרון כך שדלת השירותים לא תיראה מהסלון ( מצורף שרטוט). הבעייה שבמצב הקיים יש זרימה של אויר ורוח (כשהדלת פתוחה כמובן) מצד מערב, דבר חיוני מאוד בסלון שאין לו כווני אויר טובים, כך שהזזת הקיר תחסום את האויר. הוצע שקיר המסדרון שחוצץ בין סלון לשרותים יהיה בגובה 185 ס"מ כך שעדיין יתאפשר מעבר רוח ממערב. אני בספק שהרוח תעבור.אשמח אם יש למישהו רעיון יצירתי לפתרון אחר- מחיצה לא קבועה שניתן לסוגרה רק בשעת צורך?חדר שרותים מול הסלון - בניית קיר/מחיצה ?
הוסף תגובה קישור ישיר

שרטוט תכנית שינוי - בניית קיר מול דלת שירותים (ל"ת)

דן 12.08 (14:29)
שרטוט תכנית שינוי - בניית קיר מול דלת שירותים (ל"ת)
הוסף תגובה

הי דן

לייה סלה 13.08 (22:19)
קודם כל מזל טוב! (:
שינוי מיקום הדלת נראה מעולה!!
רק את השירותים אין אפשרות להעביר לקיר ממול. אין שם קולטן...
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
leeyasella.com
הוסף תגובה