מודל לפרוייקט סימסטר שנה א\

בפורום אדריכלות מתקיימים דיונים בין אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. וכן ניתן להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות, תכנון ובתהליכי בנייה לבקש עצות מקצועיות ולמצוא אדריכלים לביצוע עבודות.
תנאי השימוש בפורום

מודל לפרוייקט סימסטר שנה א\

ללי 31.01 (21:35)
1. אני מחפשת דבק שאני יוכל להדביק איתו את המודל שיראה טוב ואסטטי, חוץ מדבק UHU. ובייחוד לא דבק חם כי זה ממש לא אסטטי.

2. אני צריכה לעשות פרזנטציה למודל גם והשרטוטים הם ידניים בלבד מה כדאי לעשות והאם לשלב צבע? אם כן איזה איך ומה עדיף....

תודה מראש

(סליחה על המליון שאלות אני בלחץ מהגשה ראשונה קצת)

הוספתי תמונה של המודל הרעיוני שלי אני בונה מודל לבית לפו הדב, אבל שהוא גר בעיר. והוא צריך אפיון ואופציות בבית של אדם רגיל.מודל לפרוייקט סימסטר שנה א\
הוסף תגובה קישור ישיר

דבק פלסטי לבן

אורח 1.02 (09:32)
זה מה שאני הייתי משתמש בו. הוא נהיה שקוף בסוף, הוא עדין מאד וקל לקלף מהאצבעות בסוף העבודה.

הבעיה היחידה היא שלוקח לו זמן להתייבש אז מה שאני הייתי עושה זה לשפוך שלולית קטנה על חתיכת קרטון ולהשתמש בה בתור המקור לדבק. ככה היא כבר נהיית סמיכה והדבק מתייבש יחסית מהר.

כמה זמן כבר לא בניתי מודלים...
הוסף תגובה

תודה

ללי 31.01 (21:35)
אבל ניסיתי דבק פלסטי לבן הוא נהייה שקוף אבל הגימור שלו לא נקי, בייחוד לא עם מוסיפים שקף בתור חלון וגם אותו צריך להדביק.
וזה באמת חיסרון שכל חלק צריך להחזיק איזה 10 דקות לפחות שיעמוד לפחות במקום. זה עדיין מבנה לגובה ועם "קירות 20 מקרטון ביצוע, יש לזה משקל.

יש עוד רעיונות???
הוסף תגובה

טיפ לחומרים

אד' אפרת מאירי 10.10 (08:41)
תשתמש בעצי בלזה במקום מקלות ארטיק
הרבה יותא אסטטי, מדוייק ומתאים למודלים
קונים אותם בחנויות לטיסנאות
דבק - או דבק פלסטי לבן או UHU הם הכי טובים
לחומרים מורכבים כמו חלקי זכוכיות, פלסטיקים, מתכות שונות, אבנים-חצץ-חלוקי נחל, קוביות קרמיקה וכוו אפשר להשתמש גם הסיליקונים שונים
ישנה חברה הולנדית מאוד טובה שיש לה מגוון עצום של דבקים לכל מטרה
נדמה לי שיש אותם באייס או הום-סנטר
הוסף תגובה

יש דבק שדומה לדבק huh אבל עושה...

אורח 20.02 (16:36)
יש דבק שדומה לדבק huh אבל עושה עבודה יותר נקיה, ומתייבש יותר מהר, זה דבק של חברת "scotch" מגיע בשפופרת ירוקה. בדיוק בניתי מודל עם הדבק הזה השבוע והוא אחלה!
הוסף תגובה