מעורב אקולוגי, אירוע רב-תחומי

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

מעורב אקולוגי, אירוע רב-תחומי

zezeze 13.07 (11:29)
זה אירוע
מעורב אקולוגי
אירוע רב-תחומי על אדריכלות ואקולוגיה

זה יום ו', 27 יולי 2007, 08:30
השתתפות ללא תשלום. מספר המקומות מוגבל. להרשמה או למידע נוסף יש ליצור קשר עם הגלריה בטלפון 03-5444261 או דוא"ל [email protected].

תכנון ובניה אקולוגיים מתייחסים לכל אותן התערבויות בסביבה אשר משמרות את הסביבה והמערכות הטבעיות במידה רבה ככל האפשר. מתכנון אזורים ועד לרמת המבנה הבודד, מאספקת אנרגיה ועד לסילוקם או מחזורם של אלמנטים מבניים: הטיפול הנכון בגורמים אלה מחייב התייחסות הוליסטית כלל-מערכתית. בכל הקשר - תכנוני, חברתי, כלכלי או טכני, תכנון אקולוגי מחייב דרך מחשבה מקושרת.

אירוע מעורב אקולוגי בא להציג תמונת-מצב עכשווית מקיפה של תחום התכנון והעיצוב האקולוגי בישראל. האירוע, הפונה לקהל הרחב ולקהל המעצבים והמתכננים, מציג התייחסות רב-תחומית לנושא האדריכלות האקולוגית, במטרה להעלות המודעות לנושא זה ויצירת דיון על השלכותיה של האדריכלות האקולוגית על תרבות הצריכה והשמירה על הסביבה.

באירוע מעורב אקולוגי המתייחס למעורבות אדריכלים ומעצבים בנושאי סביבה, תוצגנה מגוון נקודות מבט על התכנון הסביבתי העכשווי בישראל על ידי אדריכלים, מעצבים, פעילים וחברות מסחריות מובילים בתחומם. יוצגו מגוון עבודות תכנון, אדריכלות, עיצוב ומערכות טכניות בהתייחס לאדריכלות בת-הקיימא בישראל.

באירוע משתתפים פרופ' יצחק מאיר המחלקה לאדם במדבר, שדה בוקר; אורלי רונן-רותם מרכז השל; אדר' רות להב ר. להב-ריג אדריכלים; אדר' רפי רייש סטודיו גי'רף אורבאני; אדר' מתי קונס מתי קונס אדריכלים; אדר' דויד רנוב בוסתן עולמי; אדר' יוסי קורי גאוטקטורה; עמיר בלבן החברה להגנת הטבע; מעצב דורון שר-שלום; נירלט/פרסקו; אקו-סיסטמס; במבוק סנטר; ו- רב-נוי.

יוזמי מארגני האירוע הם אדר' גיל פלד וזהזהזה גלריה לאדריכלות.
אדר' גיל פלד מומחה בתכנון ובאדריכלות בת-קיימא ופועל מזה שנים רבות לקידום הנושא בישראל. בעל תואר ראשון ושני בהצטיינות יתרה מאוניברסיטת רוברט גורדון, סקוטלנד. חבר בצוותי היגוי שונים לשיתוף ציבור בתכנון, לפיתוח גינות קהילתיות ולתכנון שכונות מגורים ירוקות והשתתף במאבקים ציבוריים שונים. לאדר' פלד ניסיון רב בתכנון פרויקטים ירוקים ייחודיים, הוא יזם ומנהל את פרויקט החלוץ "מגורים ירוקים בעיר" והציג עבודותיו ומחקריו במסגרות שונות בארץ ובחו"ל.
זהזהזה גלריה לאדריכלות היא חלל ייעודי לנושאי אדריכלות והסביבה הבנויה. הגלריה, הממוקמת בנמל ת"א, מארחת תערוכות ומגוון פעילויות העוסקות בנושאי אדריכלות ישראלית ובינלאומית. הגלריה פועלת להעלאת המודעות והידע בנושאי אדריכלות ועיצוב, וליצור דיאלוג מתמשך עם קהילת האדריכלים והקהל הרחב.


זהזהזה גלריה לאדריכלות
זה מבנה 12 נמל תל-אביב
זה פתוח כל יום 11-20 מלבד יום ב' (סגור) ויום ו' (10-18)
זה טלפון 03-5444261
זה דוא"ל [email protected]
זה אתר אינטרנט www.zearchitecture.com
הוסף תגובה קישור ישיר