בניית חדרים בעליית גג קיימת.

בפורום אדריכלות מתקיימים דיונים בין אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. וכן ניתן להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות, תכנון ובתהליכי בנייה לבקש עצות מקצועיות ולמצוא אדריכלים לביצוע עבודות.
תנאי השימוש בפורום

בניית חדרים בעליית גג קיימת.

אורח 9.02 (15:44)
שלום לכולם... אני גרה בקומה אחרונה בבניין משותף ומעל הדירה שלי ושל שכניי קיים גג רעפים ריק.
רצינו לדעת האם קיימת אפשרות ליצירת חדרים בחלל שקיים שם ולחברם ע"י גרם מדרגות לדירה שלנו ???
כמובן שנצטרך לבקש את אישור השכנים וכו' וכו'... רצינו רק לדעת האם זה משהו בר מימוש או שאנחנו סתם מפנטזים?

ואם אכן ניתן לעשות משהו כזה, ממה מתחילים?
אודה על התייחסותכם....
הוסף תגובה קישור ישיר

בניית חדר בתוך גג רעפים

אורח 9.02 (18:23)
אם אין בעיית גובה ראש אז ברוב המקרים ניתן ליצור חדר נאה.
אשמח לעזור יותר באם אדע יותר פרטים
ליצירת קשר: [email protected]

בתודה
דרור אז
טריפוד בע"מ
הוסף תגובה

ושוב, זאת לא בעיה רק של גובה ראש

אד' אפרת מאירי 10.10 (08:41)
מעבר לגובה הראש
חייבים לדעת ממה התקרה/רצפה של אותו חלל עשויה.
ואם רוצים לעשות שם חדרים רטובים, האם יש מקום למעבר צנרת
הרבה שאלות שרק אדריכל טוב, יוכל לתת לכם תשובה, והכי טוב זה לראות את החלל ולראות את התוכניות שלו
הוסף תגובה

תודה על התשובה לא ראיתי אותה..ולכן הוספתי למעלה (ל"ת)

אורח 10.02 (12:01)
הוסף תגובה

תלוי בגובה המצב הקיים

אד' אפרת מאירי 10.10 (08:41)
תלוי אם יש באותו חלל מספיק גובה ראש
ואיך בכלל נראה כל החלל והחיבור ליח"ד בה את מתגוררת
תמיד מומצל לדבר קודם כל עם אדריכל, ובמקרה הזה גם קונסטרוקטור, כי אולי ישנה שם תקרת רביץ
הוסף תגובה

קודם כל תודה על התשובה...

אורח 10.02 (11:51)
החלל הוא צד אחד של גג רעפים (ז"א חצי ממנו), הצד השני מעל השכנים שמעוניינים גם כן בהרחבה.
וכן ניתן לעמוד ויש עוד גובה מעל...כמובן שהחלל הולך ונהיה נמוך בצד אחד, אך הוא מאוד ארוך ולדעתי ניתן לבנות שם שני חדרים.
הגג עצמו הוא יציקת בטון, כלומר, זה מה שרואים כאשר עולים לגג, אם אני עולה לגג אני אמורה לראות אם זה תקרת רביץ, נכון?

השאלה מבחינה חוקית...האים צריכה להיות איזושהי בעיה או שהדברים האלה בד"כ ניתנים לביצוע?
..ושאלה אחרונה, למי עליי לפנות בכדי להתחיל תהליך שכזה? קודם כל לאדריכל?

סליחה על התקפת השאלות ותודה...
הוסף תגובה