זקוקה לשיעור ב:

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה באוטוקד, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

זקוקה לשיעור ב:

אורחת 16.09 (20:04)
נושא הבאת חלקי תוכנית הגרמושקה שמגיעות ממודד ועוד כל מיני בכל מיני קנ"מ שונים לליאואט בקנ"מ הנכון...

הבעיה היא שאני צריכה להכין גרמושקה וזאת שאני כרגע עובדת עליה אמנם כבר חצי פתורה אבל לפעם הבאה אני לא כ"כ מבינה אייך מביאים את חלקי התוכניות כגון תב"ע ב- 1:2500 ועוד איזה תוספת מדידה ב 1:250 ללייאאוט בצורה כזאת שכל חלק יהיה בקנ"מ הנכון בהדפסה...אני פשוט מסתבכת ומתבלבלת עם החישוב לכך... יש לי אמנם טבלה, אבל אני לא בטוחה אייך לעבוד איתה...
בתכלס אני אשמח לשיעור אחד קצר בנושא...אבל אני באיזור צפון ומחפשת משהו קרוב יחסית...ושלא ישחוט את הארנק שלי...
אז מי עוזר לי????
מדובר על עבודה באוטוקאד.
הוסף תגובה קישור ישיר

עשיתי פעם טבלה כזו, בתנאי שהשרטוט בסמ'

פולי 15.06 (15:02)
בתוך כל לייאווט, לחיצה על Z ואז הנתון מהטבלה לפי הקנ"מ הרצויעשיתי פעם טבלה כזו, בתנאי שהשרטוט בסמ'
יום טוב ונעים
הוסף תגובה

פולי

אורחת 16.09 (20:04)
יש לי טבלה דומה וכן זה טוב כשמשרטים בס"מ...בעיקרון אין לי בעיה להכניס תוכניות לליאאוט בקנ"מ הנכון כגון 1:100 או 1:50 או 1:20 וכיוצב כשיש לי תוכניות עבודה הכל זורם אין לי כלל בעיה... הבעיה מתחילה כשאני מקבלת תוכנית ממודד או תבע ממשרד וצריכה להביא את כל התוכניות שכל אחת בקנ"מ אחר במודל וגם כל אחת אמורה להיות שוב בקנ"מ אחר בגרמושקה...אני יודעת שאני צריכה להגדיל לפעמים או להקטין לפעמים את התוכנית על מנת שהיא תהיה בקנ"מ הנכון אבל לפעמים לא ברור לי פי כמה או חלקי כמה אני צריכה לאיזה קנ"מ...בקיצור אני פשוט רוצה להבין אייך לעשות את זה בלי להסתבך כ"כ מכוון שזמן זה כסף...ואני מבזבזת זמן בניסיונות כושלים
אולי זה קצת קשה לי להסביר פה בפורום...
זקוקה למורה מאיזור עפולה לאיזה שיעורקצ'יק...
הוסף תגובה

אשמח לדעת אם הסתדרת מאז. ואשמח לקבל עזרה בעניין

מנחם 15.02 (13:58)
mmp@vmail.co.il

תודה רבה
הוסף תגובה