מעצב פנים לתכנון שיפוץ

פורום הום סטיילינג הוא המקום לשאול ולדבר על עיצוב הבית. ריהוט, טקסטיל לבית, צבעים וכל השאר - היכנסו וקבלו תשובה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

מעצב פנים לתכנון שיפוץ

מורן 29.10 (20:02)
אנחנו מתכננים שיפוץ של כל קומת הקרקע בבית כולל החלפת ריצוץ, מטבח חדש ותכנון הסלון מחדש..
האם מישהו עבר תהליך כזה ללא מעצב פנים?
אנחנו מתלבטים עד כמה נדרש לערב איש מקצוע נוסף בעיקר בגלל העלויות..
הוסף תגובה קישור ישיר

שבוע טוב

זמיר 30.07 (20:26)
לפעמים נראה שלהשקיע בעיצוב זה קצת מיותר, זה לא תמיד נכון. אנשי מקצוע רואים את מה שהלקוחות לא רואים..
בכל מקרה
אני אשמח לעזור לכם,
אני עובד עם אדריכלים ומעצבים
ונותן שרות ניהול פרויקטים לקבלנים.

אולי יעוץ שלי יסגור לכם את הפינה.
בנוסף אוכל לעזור במציאת אנשי מקצוע משלב תכנון ועד גמר

בברכה
זמיר מועלם
0508789111
הוסף תגובה

לדעתי שילוב מעצב/ת פנים מקצועי דווקא יוזיל עלויות.

נחמי - מעצבת פנים 14.01 (10:27)
היי מורן
מניסיוני מעצבת פנים מקצועית שמתכננת את הפרוייקט מראש עוזרת משמעותית ליכולת שמירה על התקציב, הימנעות מהמון הפתעות לא נעימות שצצות במהלך הבנייה ועולות הרבה, ובנוסף חוסך את רוב כאב הראש והלחץ על הלקוח.
כמו כן מעצבים מקצועיים עומדים בקשר עם ספקים שנותנים ללקוחות שלהם מחירים מיוחדים של סיטונאות.
צרי קשר לפרטים נוספים.
זמינה בנייד 0548485753
או במייל [email protected]
יום נפלא!
הוסף תגובה

היי,

נחמי גולדשמיד עיצוב 16.01 (12:08)
כעומדים לפני שיפוץ כזה, שכולל הרבה אנרגיה ועלויות כדאי לקחת איש מקצוע שיוכל להעריך סדר גודל של עלויות, כמו כן שיוכל להכין תכניות למכרז קבלנים וכתב כמויות כדי שהקבלן ייתן הצעת מחיר כמה שיותר מדויקת ותדעו לקראת מה את הולכים, יש כמובן מעלה לידע הנרחב של איש מקצוע עם הכירות מעמיקה עם חומרים ואיכויות כך שהוא ידע לכוון אתכם איכן חשוב להשקיע ואיפה אפשר להתפשר, איפה כדאי לרכוש כל דבר ואיך תקבלו את התמורה המקסימלית לכסף שלכם,
באופן אישי אני מעניקה ללקוחותיי ליווי מלא בשלב הרכישות וגם מתנהלת מול כל אנשי המקצוע הרלוונטיים כדי להקל הרבה כאב ראש והתעסקות, מניסיוני אדע מתי איש המקצוע דובר אמת או מנסה למכור משהו ששווה לו ...

אשמח לשמוע פרטים, להקשיב לצרכים שלכם ולהרכיב לכם חבילה עסקית מותאמת אישית שתהייה שווה לכם כלכלית , מבטיחה שיהי חוויה כיפית ומהנה:)

המשך יום נפלא,
נחמה גולדשמיד תכנון ועיצוב פנים 0548485753
הוסף תגובה

מוזמנים ליצור קשר

איתמר 22.01 (16:15)
הוסף תגובה

לכל הפחות כדאי לשבת עם מתכנן: ...

הגר 11.02 (13:32)
לכל הפחות כדאי לשבת עם מתכנן: אדריכלית/מעצבת לייעוץ חד פעמי - זה יחסוך בעיות לבניה.
אשמח לייעץ לכם בשיחה טלפונית קצרה מה כדאי לעשות. 050-3451321
הוסף תגובה

שיפוץ (ל"ת)

LConcept 23.11 (14:16)
לוסי לשנסקי - עיצוב פנים
[email protected]
054-3047118
www.lconceptid.com
הוסף תגובה

שיפוץ

LConcept 23.11 (14:16)
שלום מורן,
אשמח לעזור לך בתכנון השיפוץ ובהורדת עלויות.
בברכה,
לוסי, מעצבת פנים
לוסי לשנסקי - עיצוב פנים
[email protected]
054-3047118
www.lconceptid.com
הוסף תגובה

הי, מפנה אתכם לקבוצה של משפצים

לייה סלה 28.03 (21:30)
ובעלי דירות בפייסבוק
תשאלו שם.
להכנס לסיפור הזה ללא מעצבת יעלה פי כמה מלהכנס אליו ללא ושלא לדבר על הניראות...
שם הקבוצה הוא
רעיונות וטיפים לעיצוב הבית...
בהצלחה!!
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

מעבר לאנשי מקצוע שכתבת ממליצה ...

חגית יוסף 15.06 (14:45)
מעבר לאנשי מקצוע שכתבת ממליצה בחום לקחת בחשבון מראש את הניקוי של הדירה אחרי השיפוץ.
זאת החברה שאני אישית הזמנתי. הם אלופים והמחירים שלהם הוגנים לחלוטין.
amavrikim....%99%D7%9F/
הוסף תגובה

שיפוץ בבית

מיכל 20.02 (11:34)
רק טיפ אחד קטן,
מעבר לתהליך השיפוץ, צריך לקחת בחשבון שאחרי שיפוץ הבית נשאר מאוד מלוכלך. זה לא ליכלוך רגיל שאפשר או רצוי לנסות לטפל בו בעצמך. ממליצה מראש לסגור עם חברת ניקיון שיגיעו לבצע ניקיון לאחר שיפוץ זה ניקיון יותר מאסיבי ועמוק.
ממליצה לוודא איתם מראש שאכן מבציעים פוליש לרצפה כי רק ניקיון של פוליש מוריד את כל השאריות של השיפוץ.
ואז תוכלו להיכנס לדירה באווירה נינוחה ונעימה יותר ובלי למרוט לעצמך שיערות מראש.
הוסף תגובה

שיפוץ גדול

רוסלנה 7.11 (19:10)
היי מורן, אני עשיתי שיפוץ אצלי בבית. כן נעזרתי במעצבת מקסימה. זה עוזר בעיקר לעשות לעצמך סדר בראש והרבה הכוונה. אישית מצאתי את זה מועיל. אבל כמובן שאפשר גם ללא מעצב לבצע את השיפוץ כל עוד את יודעת בדיוק מה את רוצה ואיך. ואת יודעת לתקשר את זה עם בעלי המקצוע. מה שכן מניסיון, ממליצה לדאוג גם לחברת ניקיון בתום התהליך. זה נקודה שאנחנו לא חשבנו עליה מראש והניסיון להתעסק בזה בכוחות עצמי התיש אותי ממש. לכן ממליצה שכן לסגור עם חברת ניקיון שידאגו להסיר את שכבת הליכחוך של שאריות בניה. בעיקר אם מדובר בהתקנה של ריצוף חדש. רק ניקיון יסודי עם קירצוף פוליש יכול להוריד את השאריות בניה. בהצלחה עם השיפוץ!
הוסף תגובה