רוחב דלת שרותים

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

רוחב דלת שרותים

שלומי 16.05 (01:08)
האם תכנון רוחב פתח שירותים (רוחב בניה כמובן)במידה של 60 ס"מ (מיזה מינ' לפי התקן)הוא מספיק טוב ונוח?
הערה:ידוע לי שעדיף לתכנן הרוחב הנ"ל במידה של 70 ס"מ כמקובל,אך עקב מגבלות תכנון אני נאלץ לתכנן אותו במידה קטנה יותר כפי שציינתי לעיל.דבר נוסף שחשוב לציין התכנון הוא של שרותים במבנה ציבורי.
הוסף תגובה קישור ישיר

רוחב דלת שירותים

יובל 16.01 (12:46)
בבנין ציבורי כל הדלתות חייבות להיות עם פתח נקי של 80 ס"מ. זה אומר דלת ברוחב של 90 לפחות ורוחב דלת השירותים בתא לנכים כדאי אפילו יותר כי הידית של הדלת בולטת פנימה.
הוסף תגובה

קטסטרופה....

אורח 16.05 (14:36)
גם בבית פרטי אני עושה פתח בניה 90!! כי אחר כך בפועל הכנף היא 80, לאחר הלבשות וכו'. לא כל שכן במקום ציבורי, ומה עם נכים? נשים בהריון?
הוסף תגובה

מאחר ומדובר במבנה ציבור אזי יש...

דרור 18.05 (12:46)
מאחר ומדובר במבנה ציבור אזי יש הנחיות ברורות בנושא אין כזה דבר שעושים דלת 60 סמ' זה קטן מידי.
יש חוברת הנחיות למבני ציבור וחייבים לפעול על פיה.
הוסף תגובה

רוחב דלת שירותים

אלינה אלדר 24.05 (10:48)
ממליצה ל-70 ס"מ לפחות. ב60 ס"מ רוחב המעבר יהיה 50 ס"מ.
אישה בהריון לא תוכל להכנס לשירותים אלו ושלא נדבר על משהו שמן.
www.adrichalim.com
הוסף תגובה

דלת לחדר שירותים

דודי עמר 15.05 (13:23)
יש בקובץ התקנות לתכנון ובניה הגדרות מפורשות לעניין זה , עמוד 1440 , אם יש תא שירותים אחד בדירה נדרש פתח 70 ס\"מ , תא שני יכול להיות 60 ס\"מ מינימום.דלת לחדר שירותים
הוסף תגובה

פתח לחדר מקלחת לנכה בבית פרטי

איריס 19.08 (19:21)
האם על פי התקנות, פתח לחדר מקלחת שיש בו גם אסלה, בבית פרטי, יכול להיות 70 ס"מ נטו? מדובר בפתח עם דלת הזזה.
תודה
הוסף תגובה

גודל פתח דלת מעבר בין אמבטיה למרפסת שירות.

איתן 4.04 (14:42)
האם התקן מחייב גודל פתח מסויים במעבר בין אמטיה למרפסת שירות ?
האם ניתן לקבוע פתח של 60 ס"מ ? או 65 ס"מ ?
הוסף תגובה