איך מוכרים פיגוע

פורום אדריכלות נועד לדיוני אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות ותכנון, גם גם להתייעצות עם אדריכלים לאנשים בתהליכי תכנון ובנייה.

מעוניינים לנהל פורום זה? לחצו כאן כעת! bit.ly/2kyZDLL
תנאי השימוש בפורום

איך מוכרים פיגוע

מכללת תילתן לעיצוב ו 31.07 (15:39)
מכללת \"תילתן\" לעיצוב ולתקשורת חזותית גאה להציג: העיצוב מוכר - תערוכת הבוגרים 2007. והשנה, לראשונה, התערוכה מתפרסת על פני שטח עצום בגלריה החדשה בקמפוס הנמל

מכללת \"תילתן\" גאה להציג: תערוכת הבוגרים השנתית!
התערוכה השנה נערכת תחת הכותרת: \"העיצוב מוכר\". בתערוכה מוצגות עבודותיהם של בוגרי המכללה בתחומי ההתמחות השונים (אנימציה, עיצוב גרפי עיצוב חלל וסביבה ועוד רבים), כולם בדגש על הפן המכירתי של העיצוב.
בין העבודות ניתן למצוא את עבודתה המצמררת של מירב בן ישראל, שטוענת כי איש אינו יודע מה זו תסמונת פוסט-טראומטית. מירב, שמחבל מתאבד פוצץ את עצמו ממש עליה בכניסה לקניון בנתניה לפני ארבע שנים, מציגה בעבודתה את פרשנותה מנסיונה האישי. לטענתה, העובדה שמבחינה פיזית וחיצונית לא ניתן לראות סימני פציעה או צלקות מהאירוע הקשה שחוותה, לא אומר שהיא אינה פצועה ומדממת מבחינה נפשית. מירב, עדיין בהליכים של שיקום פיזי ונפשי, הקימה \"אירגון\" לנפגעי פוסט-טראומה מתוך ידיעה ברורה והבנה שהצלקות והפצעים הנפשיים לא מחלימים לעולם.
עבודה נוספת היא של הילה בירן, שיוצאת בעבודה מדהימה נגד הפלות. בין השאר, נטען בעבודותיה המאוירות להפליא כי עו?ברים שהופלו באופן לא טבעי ניתנים למאכל לכלבים...(!)
זאב כהן, למשל, מציג עבודה בנושא זילות חיי האדם, בעיקר חיילי צה\"ל, ויוצא כנגד היחס לו \"זוכות\" המשפחות השכולות בארץ.
עבודה נוספת מעלה לדיון את האופציות שיש לאלוהים כבעלים של משרד פרסום...
בנוסף, יוצגו עבודות הסטודנטים במסלול הקופירייטינג והפירסום, שמחזירות השנה את הכבוד לשפה העברית.
האירוע יתקיים ביום ה\', 9.8.2007, בשעה 18:30, במשכן המכללה. האירוע, אגב, מהווה את יריית הפתיחה לסדרת אירועי הקיץ בחיפה.

ביום חמישי, 23.8.2007, בשעה 18:30, יערך אירוע ראשון מסוגו בארץ - טקס חלוקת התארים האקדמיים בעיצוב גרפי במכללת \"תילתן\". במהלך הטקס ישתתף גם שגריר בולגריה בישראל. כמו כן, יוענק פרס המעצב המבטיח לשנת 2008.
הוסף תגובה קישור ישיר