ניקוז בדירת גן

פורום אדריכלות נוף עוסק בתכנון של מרחבים פתוחים כמו חללים ציבוריים או פרטיים פתוחים, כיכרות, גינות ופארקים, טיילות. בפורום ניתן לקבל מידע מבעלי מקצוע ולהתייעץ ולהיעזר אחד בשני במידע מקצועי בתחום.
תנאי השימוש בפורום

ניקוז בדירת גן

מיכל 28.05 (00:10)
שלום
אני רוכשת דירת גן עם 40 מטר גינה מעל חניון, בגינה עצמה יש 2 שטחים מרוצפים, כל אחד כ15 מטר ובינהם רצועה צרה של דשא סינטטי פשוט.
מהנדס של בדק בית אמר שהשיפוע של המשטחים המרוצפים אינו תקין (פחות מאחוז) ובנוסף אני רואה שהמרזב ברחוב שמתחת לגינה מטפטף כל הזמן (מהגינה?)
לאן ואיך אמור להיות מנוקזים המים בדירת גן? יש תקן? זה תקני שהמרזב דולף כל הזמן? מי מתקן ליקוי כזה כל שיפוצניק או שזאת עבודה מיוחדת.
אני רוצה לשים דשא סינטטי מעל אחד המשטחים ומעל הדשא הסינטטי שיש כיום, מה עלות משעורת של התיקונים והשמת דשא סינטטי במצב כזה

תודה רבה ניקוז בדירת גן
הוסף תגובה קישור ישיר

ניקוז בדירת גן

רובי עמיר 13.06 (18:31)
1. אני מניח שהמהנדס שמסר ל את המדע הזה באמת מדד את השיועים עם מכשיר מדידה. אם הוא רק קרא את הגבהים בתכנית עצתו חסרת תוקף
2. מקובל לעשות שפוע של 1-2% אבל גם שיוע של 0.5% הוא קביל כל עוד בוצע בדייקנות ומים שמגיעים לשם מתפנים לקרקע, לרחוב או למערכת ניקוז שכונתית.
3. אני מניח שהמים שמטפטפים כל הזמן מהמרזבים בעונה זאת הם מי מזגנים. לדעתי הם אמורים להיגע לבור חילחול אך אתה יכול לנצלם להשקיה (נענע שמחה מאוד להיות מושקית דרך קבע על ידם), לאיסוף מים מזוקקים או לתעל אותם לאן שנראה לך מתאים.
הוסף תגובה