חשש לחיבור לא נכון של מוט פינוק וברז מטבח

פורום מטבחים ושיש משמש לדיונים לרוכשים או בונים מטבח חדש, למשפצים את הישן או למי שצריך רק שינויים בקיים, ארונות מטבח, מוצרי חשמל, סוגי שיש ואבן למטבח, מידות, תקנים ויצרנים.

לניהול וחסות על הפורום פנו באמצעות טופס יצירת הקשר
תנאי השימוש בפורום

חשש לחיבור לא נכון של מוט פינוק וברז מטבח

אביטל 16.07 (10:21)
שלום רב,
שיפוצניק שלא מתמחה באינסטלציה התקין לי מוט פינוק במקלחון וברז במטבח ותחושתי אומרת לישההתקנה איננה נכונה.
1. לגבי המוט פינוק - המתקין לא התייחס לשרטוט המצורף והרכיב את הצלב של יציאות המים כך שהבורר בין הדוש למוט מופנה כלפי מטה ובשרטוט היה כתוב בפירוש שהוא צריך לפנות ימינה. כשהראתי לו את השרטוט הוא התווכח איתי שלא ניתן להרכיב אחרת וכך הצלב היה מורכב מלכתחילה על המוט עוד בתוך האריזה. גם כשהסתכלתי על התמונה של המוט כשקניתי בחנות, הצלב היה מופנה לאחד הצדדים ולא כלפי מטה. תמונה מצורפת, האם החיבורים שהשיפוצניק חיבר תקינים או שצריך לתקן אותם ?
2. ברז מטבח - ראשית הוא הרכיב את ידית פתיחת המים בצד שמאל בטענה שזו ההרכבה הנכונה כי בשביל מים קרים יש להפנות את הידית מטה, כמובן שזה לא נוח להתרגל לזה ואני יודעת שבכל הברזים ידית הפתיחה ממוקמת בצד ימין. דבר נוסף, הוא הכניס את הצינור שרשורי ישירות לתוך צינור הביוב כך שבגלל שהצינור השרשורי בעל קוטר קטן יותר הוא פשוט מוכנס לתוך צינור הביוב העבה יותר, דבר זה לא נראה לי כלל הגיוני מכיוון שאין שום אטימות דבר שמוביל לריח מהביוב וחשש מה יקרה בעת זרימת מים רבים, האם הם יכולים לגלוש החוצה?
גם את המשקולת לנשלף הוא הצמיד כך שאין לי אפשרות למשוך את הנשלף יותר מ 15 ס"מ ולנקות את הכיור איתו.
תמונות מצורפת.
אשמח לקבל תשובה האם ההתקנות שלו תקינות ואני סתם חוששת או שעליי להזמין אינסטלטור אחר לתקן את כל ההתקנות.
תודה מראש על העזרה.חשש לחיבור לא נכון של מוט פינוק וברז מטבח
הוסף תגובה קישור ישיר

תמונת המוט פינוק...

אביטל 15.07 (22:31)
תמונת המוט פינוקתמונת המוט פינוק...
הוסף תגובה

בחירת בעלי מקצוע

דקל מטבחים 23.07 (16:36)
צהריים טובים אביטל.
מצד אחד כתבת שאיש המקצוע שטיפל באינסטלציה אינו איש מקצוע מהתחום.
אני חושב שמכאן מתחילה הבעיה.
נתחיל משביעות רצון אנחנו עושים מטבחים ועושים אותם מא ועד ת עפ הספר ושביעות רצון הלקוחות חשובה לנו מאד.
יש כאן מספר נושאים שאת מעלה שעיקרן חוסר השביעות רצון שלך מהתוצאה, מהתשובות וגם מהנוחות בתפעול מעבר לעניין העיצובי והאסטתי.
את מעלה דברים טכמים מול אדם שלטענתך אין איש מקצוע בתחום ועדיין נתת לו לבצע את העבודה.
דבר נוסף למרות הנחיות יצרן לטענתך הוא פועל עפ דעתו.
אם בפועל במבחן התוצאה היה לך נוח לתפעל את הברז מטבח והמוט פינוק אז באמת הויכוח מיותר, אבל זה לא המצב.
ממליץ לך להביא איש מקצוע בתחום עדי שייתן פתרון מקצועי לעניין.
דבר נוסף כחברה שמתעסקת בעיצוב .
במוט פימוק עשו לך חיבור עם צינור לבן יש צינורות שרשוריים בכרום. יש צינורות בגוון אפור.
המוט בכרום והצינור הלבן אינו מתאים עיצובית .
מקווה שעזרתי לך
שלומי
שלומי בר -עוז מעצב פנים בכיר
סמנכ"ל מטבחי דקל
מנהל פורום מטבחים ושיש
077-2316229
הוסף תגובה