פתיחה של מספר שירטוטים במקביל

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה ב AutoCAD, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים, התייעצות מקצועית, חיפוש קבצים וכדומה.

פורום אוטוקאד מנוהל על ידי sophisticadd דני כורם - bit.ly/2IL0Ijb
תנאי השימוש בפורום

פתיחה של מספר שירטוטים במקביל

שגיא 6.11 (14:39)
כאשר אני עובד על פרוייקט לרוב הוא מכיל מספר שרטוטים, ואני נאלץ לפתוח אותם אחד אחד.
האם ניתן לייצר רשימת קבצים לפתיחה באוטוקאד, כמו שיש רשימות להדפסה?
אם כן, איך עושים זאת?
הוסף תגובה קישור ישיר

גרור את קבוצת השרטוטים שתבחר, אל מסך פתוח באוטוקד,

מישאלי - תמיכה ויישו 6.11 (15:47)
או הקש אנטר עליה, ותראה שכל השרטוטים נפתחים בזה אחר זה. האפשרות השניה תתקיים רק בתנאי שניתן אצלך, לפתוח שרטוט בצורה כזו.
ניתן כמובן, באמצעות ליספ לבצע זאת, או ע"י כתיבת קובץ script, (סיומת scr עבור האוטוקד) וגרירת הקובץ אל המסך ולהרפות.
הוסף תגובה

ישנן כמה דרכים נוספות:

sophisticadd 6.11 (17:01)
בפקודה open בחר עם shift או control את כל הקבצים הרצויים ותפתח | אם אתה גורר למסך AutoCAD דיש בו קובץ פתוח, גרור לשורת הפקודה או לחלק העליון של המסך לא לחלק של הגרפיקה | אם אתה בחלון של Windows ובחרת מספר קבצים שמסומנים בכפתור הימני תבחר באופציה open | לבסוף, אם התכנה סגורה גרור את הבחירה שעשית מחלון של Windows אל כפתור קיצור הדרך של AutoCAD
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

כשיש יותר משרטוט אחד ניתן לגרור לתוך המסך (גרפיקה)

מישאלי - תמיכה ויישו 6.11 (21:12)
והשרטוטים יפתחו בהחלט. לא צריך להתאמץ ולבחור איזור אחר.
הוסף תגובה

אולי תסכים שהגם שאתה צודק, זה עשוי לבלבל

sophisticadd 7.11 (09:27)
ולהכניס את השרטוט כ-Block אם פעם תבחר לפתוח קובץ בודד...
Danny Korem | sophisticadd.com | "Distilling Exactly the CAD Knowledge of Your Needs"
הוסף תגובה

הוא דבר על קבוצת שרטוטים. למי יש בעיה לפתוח בודד? (ל"ת)

מישאלי - תמיכה ויישו 7.11 (09:53)
הוסף תגובה

אולי ניסחתי את עצמי לא נכון.

שגיא 7.11 (15:08)
הכווונה שלי היא, האם ניתן לייצר מצב שבו אני יכול להגדיר קבוצת שרטוטים קבועה שהאוטוקאד יפתח ביחד מבלי שאני אצטרך בכל פעם לאתר אותם מתוך רשימה?

כמו שב Batch plot אני יכול להגדיר קבוצת שרטוטים להדפסה בקובץ dsd. ואני לא צריך לאתר אותם בכל פעם מחדש.
הוסף תגובה

אם כך, אז נראה לי שרק באמצעות אפליקציה. (ל"ת)

מישאלי - תמיכה ויישו 7.11 (15:44)
הוסף תגובה

בהחלט

sophisticadd 7.11 (18:17)
כשאתה בדף start של AutoCAD ישנה רשימה של השרטוטים האחרונים שלך. לכל שרטוט יש נעץ משלו וכל אלו שתבחר ישארו ברשימה כל העת ותוכל לפתוח אותם בכל עת
הוסף תגובה