עזרה במציאת פתרון לבית

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

עזרה במציאת פתרון לבית

אור 8.11 (14:39)
היי כולם ,
אני ובעלי אחרי חיפושים ממושכים מצאנו בית , באזור מעולה , חדש מקבלן , נוף ממרפסת לוואדי משגע ועומד בתקציב , יש לנו בעיה אחת, שמפרידה בניינו לקניה , העיצוב של הבניין היה כנראה שגוי והחלון מהחדר שניה בעצם זה בין הבתים ומעלינו גשר , כל שבעצם מרגיש כאילו אתה ישן בתוך חניוך קרקעי , פותחים חלון ורואים עומדים , לא צילמתי זאת , בטיפשותי אבל יש פה צילום של הבניין סימנתי עם חץ ועיגול את המיקום , מעבר לכך שחשוך שם זה מאוד מכוער ועצוב ! יש פתרון ?
עזרה במציאת פתרון לבית
הוסף תגובה קישור ישיר

הי אור זה הפרוייקט החדש בורדי...

מורן 13.11 (11:50)
הי אור
זה הפרוייקט החדש בורדיה?
יש עוד חלונות בחדר??
פרט לוילון שאולי יוכל לטשטש את הנעשה מאחור ,
ולדאוג לתאורה חזקה שיהיה מספיק אור בחדר...
תלוי בסידור החדר, במידה ויש חלון נוסף אולי יהיה אפשר להעמיד על הקיר עם החלון הבעייתי ארון..
בהצלחה...

הוסף תגובה