עזרה בפרט קיר אמורפי מקונסטרוקציית פלדה

בפורום זה אתם מוזמנים לבקש פרטי בניין, שרטוטים או כל דבר אחר שהייתם שמחים למצוא באתר.
תנאי השימוש בפורום

עזרה בפרט קיר אמורפי מקונסטרוקציית פלדה

קרין 6.07 (22:24)
אני מתכננת מבנה עם קירות אמורפיים חיצוניים במעין צורה של קונוס אך עם שיפועים- במטרה ליצור מראה דמוי גבעה או תל.
בתחילה חשבתי לעשות הכל מאדמה דחוסה או חגורות בון במילוי בלוקים עד שהבנתי שהדרך הנכונה תהיה לעשות זאת בעזרת קונסטרוקציית פלדה שתיצור את הצורה הכללית, מעל רשת רביץ, שכבת בידוד, שכבת איטום ומעל להכל שליכט צבעוני או לחילופין חיפוי פח.
אני זקוקה לפרט כלשהו של קיר דומה, לא חייב אמורפי, או לפחות קיר מקונסטרוקציית פלדה, איך נראים המרישים הפרופילים וכו'...
תודה רבה רבה
הוסף תגובה קישור ישיר

קיר צורני

יובל 16.01 (12:46)
תתחילי מהפרטים האלה של קיר פח צורני.www.saf.co...=1&l=3&p=1

יש את קורות הפלדה והחיפוי החיצוני. בצד הפנימי את יכולה להכניס לוחות גבס ובמרווחים בידוד.
הוסף תגובה

קיר צורני - שאלות

יובל 16.01 (12:46)
האמת היא שאני לא לגמרי מבין את מה שאת רוצה.

הקיר מכופף בשני כיוונים? את יכולה לצרף סקיצה של המבנה? יש הבדל אם הקיר מכופף בכוון אחד, למשל קונוס כמו כובע של ליצן - בחתך רוחב יהיה מעגל אבל בחתך אורך יהיה קו ישר. כדור לעומתו מכופף בשני כיוונים - גם לאורך וגם לרוחב החתך עגול.

במילים אחרות, יש במבנה קווים ישרים בהם ניתן לשים קורות פלדה ישרות או שבכל כיוון שלא ננסה לחתוך, תמיד יהיו חיתוכים לא ישרים?

קורות פלדה ופח מסתדרים כמובן טוב יותר עם קיר מכופף בכיוון אחד. כיפוף בשני כיוונים יצריך הרבה יותר עבודה וחלוקה למקטעים.

אני גם לא מבין לגמרי מה את רוצה מבחינת מראה מבפנים ומבחוץ. טיח וצבע בשניהם?
הוסף תגובה

תודה רבה על ההפנייה אך לא לגמר...

אורח 29.07 (15:55)
תודה רבה על ההפנייה אך לא לגמרי לזה התכוונתי. נסה לתאר מבנה שמדמה גבעה או תל, כמו במרכז הירידים החדש במילאנו. מבחוץ זה אמור להראות ממש גלי, קיר מפוסל שנראה קליל ומסתיר תחתיו קונסטרוקצית פלדה - הקיר משופע משני הכיוונים כמו חצי כדור אך יש אפשרות שפנים המבנה יהיה ישר מנקודת המפגש עם האדמה ועד לגובה מזקף ראש בערך, כך שאני יכולה למקם קורות ישרות שתומכות בכל הקונסטרוקציה המשופעת. אני יודעת שתיכננו מבנים רבים בעזרת קונסטרוקציית פלדה שהחיפוי הוא בעזרת רשת רביץ וטיח או לחילופין לוחות פח, הבעיה היא שאני לא מוצאת פרט שיעזור לי מבנה כזה עם פרטי האדריכל. שאלה נוספת- קורות הפלדה משופעות או ישרות ועליהן נשענים מרישים- איך זה הולך?
הוסף תגובה

הקיר האמורפי...

דורון 23.04 (18:22)
אהלן קרין,
בתחילת החודש דיברת לדעתי על הרעיון הכי ביצועי, זול ופשוט.
שיטת הבניה בקונס' פלדה, עם רשת ועליה השפרצה של בטון, ואז איטום,בידוד, צבע וכו' וכו'.
צרי קשר במייל ואשמח לעזור.
הוסף תגובה

קיר אמורפי

לילך 22.01 (21:46)
קרין ידוע לי על חברה אחת שמבצעת קירות אמורפיים בשיטה המשלבת פולימרים מורכבים עץ ומתכת והם יכולים לבצע קונוס, קווים עגולים וכו'. ניתן לקבל טקסטורת כל חומר שתצטרכי.תפני אליהם ובוודאי יוכלו לעזור לך.
חברת "א.א. תבנית ותצוגה" מבצעת אלמנטים אמורפיים, מסלעות, פיסול סביבתי ועוד.
הוסף תגובה