איך בוחרים גוון לאלומיניום ותריסים?

פורום עיצוב פנים זה המקום לשאול מעצבי פנים, להתלבט, להתייעץ ולקבל רעיונות. מוזמנים לשאול בנוגע לעיצוב הבית, הדירה, העסק, מוסד או כל מבנה אחר, לבקש ייעוץ בנושאי עיצוב עם בעלי מקצוע בתחום וקולגות וכמובן לתרום מניסיונכם בדיונים השונים - אז איזה עיצוב פנים מתאים לכם?

יש לשמור על כללי הפורום, פורום עיצוב פנים לא נועד לפרסומות והן יימחקו, כולם מוזמנים לשאול ולענות בנושאי עיצוב פנים, לאחר מענה בעל ערך לשואלים ניתן להזמינם לפנות לנותן/ת המענה.

שלום לכל באי הפורום
שמי לייה סלה מעצבת פנים וסטייליסטית www.leeya-sella.com/
אני מנהלת את הפורום ואני כאן בשבילכם. אתם מוזמנים להעלות שאלות שקשורות לכל נושא העיצוב והסטיילינג.
רק בבקשה שימו לב שהשאלות מפורטות, שיש תוכניות ותמונות להמחשה כדי שאוכל לתת תשובה הכי מקצועית שאני יכולה ולא לשכוח להירשם לאתר, לפעמים אני צריכה עוד שאלה בפרטי (:
תנאי השימוש בפורום

איך בוחרים גוון לאלומיניום ותריסים?

טולי 6.09 (00:45)
היי, אשמח לעצה...
סיימנו טיח ועכשיו הגיע הזמן לבחור גוון לאלומיניום אבל התחלנו להסתבך. אנחנו אובדי עצות. לא יודעים איך לבחור צבעי לאלומיניום ולתריסים. הציעו לנו גוון בהיר מגווני הקרם שמנת של קליל ("כי לרוב כולם לוקחים זאת") אבל אנחנו לא בטוחים שזה יתאים לחווייה שהיינו רוצים לקבל בבית. גם לא יודעים האם צבע התריס צריך להיות בצבע הפרופילים. כל החלונות הם ללא חלוקות מלבד שלושת החלונות העליונים שבסלון. בונים במושב, 160 מטר בקומה אחת, בית כפרי שמשקיף לנוף מרהיב של שדות והרים. חשוב לנו ששהבית יהיה מואר ושהטבע יהיה חלק בלתי נפרד מהחוייה שבתוך הבית. חשוב לנו בית בגוונים בהירים אבל לא רק וגם לא בגוונים צהבהבים. חשוב שיהיה חם וגם רגוע. בסלון גג חשוף בגוון עץ מעט אדמדם מאלון מבוקע בגובה 5 מטר, הרצפה בחלק הציבורי בגווני בז´, בחדרי השינה הרצפה מגרניט פורצלן דמוי פרקט בגוון עץ מיושן בצבעי אפור כחלחל. רעפי הגג בצבע כחול-אפור ודלת הכניסה שיריונית מעוצבת רחבה בגוון כחול. בעת הכניסה לבית נחשף חלון פטיו קבוע הנשקף לנוף ומשני צידי הפטיו חלונות הזזה נפתחים. הבית עצמו בסגנון של מעין H.
אשמח לשמוע את דעתכם.איך בוחרים גוון לאלומיניום ותריסים?
הוסף תגובה קישור ישיר

אלומיניום לא בוחרים לבד (:

לייה סלה 28.03 (21:30)
מה יהיה סגנון הבית?
מה יהיה הצבע בחוץ?
איזה ריצוף יהיה בבית?
חייבת לראות את כל התמונה כדי לענות (:
לייה סלה
עיצוב פנים
מנהלת פורום עיצוב פנים

052-3130009
www.leeya-sella.com/
הוסף תגובה

היא אמרה למעלה, מה דעתך? נש...

WS 13.09 (03:26)
היא אמרה למעלה,
מה דעתך?
נשמח לשמוע
הוסף תגובה

-אאאאאאאאאאאאאאאאא

טולי 6.09 (00:47)
אאאאאאאאאאאא-אאאאאאאאאאאאאאאאא
הוסף תגובה

פטיו

טולי 6.09 (00:47)
תמונהפטיו
הוסף תגובה

חדר הורים

טולי 6.09 (00:48)
תמונהחדר הורים
הוסף תגובה

מבט אחורי מן השדות

טולי 6.09 (00:49)
תמונהמבט אחורי מן השדות
הוסף תגובה

חלון המטבח

טולי 6.09 (00:50)
תמונהחלון המטבח
הוסף תגובה

לדעתי

סימי מעצבת 6.09 (10:25)
היי
זה תלוי הרבה בעיצוב הסופי או נכון יותר לא הכי קריטי 'ומפחיד' לעיצוב הסופי שלכם. לכי עם הלב שלך.
לאוירה רגועה וכפרית את יכולה ללכת על גווני הלבן או בצבע של גוון הריצוף בז'.
צבע הריצוף יתן הרמוניה וחיבור והצבע הלבן לבן שבור -שמנת יתן נקיות למרחבים היפיפים.

בהצלחה(:
הוסף תגובה

אם את רוצה להיות נועזת ומקורית...

סימי מעצבת 6.09 (10:41)
אם את רוצה להיות נועזת ומקורית בחדרים אפשר לעשות את צבע גוון הריצוף פרקט
יתקבל משגע ומקורי ...
(:
הוסף תגובה

תשקיעו עוד קצת

יו קיי ליווי רישוי 6.09 (23:04)
הבית נראה מדהים, הנוף מהמם, חבל שהוא לא יהיה מושלם כשתחסכו בעיצוב מקצועי.
תשלמו כמה שקלים ותהנו לשנים רבות.
אל תפנו אלי, אני לא מעצב.
בהצלחה רבה
הוסף תגובה