עבודה עם טורבוקאד

פורום אוטוקאד הינו המקום לשאלות ותשובות הנוגעות לתוכנת אוטוקאד - תמיכה באוטוקד, בעיות שנתקלתם בהן, טיפים וכדומה.
תנאי השימוש בפורום

עבודה עם טורבוקאד

jey 31.08 (17:42)
משהוא פה עובד עם הטורבו קאד?נוח לעבוד איתה?יש סיבה לעבוד איתה במקום האוטוקאד?קבלתי גרסת ניסיון ולמען האמת זה נראה די זוועה
הוסף תגובה קישור ישיר

גם אני ניסיתי ולא ממש הבנתי מה...

אורח 26.07 (20:31)
גם אני ניסיתי ולא ממש הבנתי מה קורה שם...
הוסף תגובה

בהתחלה גם אני חשבתי ככה

מוטי 6.06 (11:01)
עבדתי עם אוטוקאד מאז שסיימתי את הלימודים, ויום אחד התקשרה אליי הנציגה של טורבוקאד והיא שלחה לי למייל את הגרסה של הניסיון. לא הבנתי שום דבר ממנה, אבל היא אמרה לי שזה בגלל שאי אפשר להבין אם לא למדת את התכונה. הם היו אצלנו במשרד ועשו לנו מצגת של התוכנה שלהם. תוך שבוע העברנו את כל העמדות שלנו אליהם. היום אני כמעט שנה עם הטורבוקאד ומרוצה ממנה מאד וממליץ עליה.
הוסף תגובה

לא מכירה (ל"ת)

gjt 16.09 (20:04)
הוסף תגובה

טורבוקאד היא תוכנה מעולה

יאלה ממ ביי 22.03 (20:28)
אני רוצה להבין! אך את יכולה לשלול תוכנה מתקופה כזו קצרה שאת מכירה אותה מה בשבוע הראשון שפגשת את האוטוקאד התחלת לשרטט איתה כמו שאת עובדת היום?!?! אני מכיר את התוכנה ועובד גם איתה.
טורבוקאד היא תוכנה מעולה שצריך זמן להכיר אותה יש לה תלת מימד מהיר בטרוף ויכולת רינדור מעולה והיא עולה רבע מאוטוקאד.
אז בבקשה מספיק עם התגובות ההזויות הללו כי רק בגלל אנשים כמוכם "אוטוקאד" מרשה לעצמה לדרוש 20000 שקל לתוכנה אם היה קצת תחרות בשוק הזה אולי הם היו יורדים קצת מהעץ יותר לכיוון האדמה קרוב למציאות.
הוסף תגובה

טורבוקאד- צריך לבדוק היטב

ד 15.08 (18:48)
אני קניתי את התכנה ועברתי קורס עם עוד 12 משתתפים. היתה בינינו אפילו אחת שמלמדת תכנות במכללה. נדמה לי שלא אחטא לאמת אם אומר שאף אחת לא היתה מרוצה מהתכנה ואף אחת לא משתמשת בה! וזאת על אף שהקפדנו להגיע ל12 מפגשים שעליהם עוד קיבלנו "מתנה" עוד שני מפגשים. יש לציין שהמדריך הגדיר את הקבוצה שלנו כטובה לעומת הקבוצה המקבילה (השלמתי שם שיעור ורובם הסתבכו כמונו).
אני הייתי ממליצה לרכוש את התכנה רק אחרי קורס (חינמי) ורק אחרי שעבדתם. כמו כן תבררו מי הממליצים האם הם נוגעים בדבר? דרך אגב הפורום בארץ "מת" מאז 2012, זה כנראה מראה משהו על מספר המשתמשים. לעניות דעתי, הפורום בעולם "די יבש" כ-15 שאלות בחודש.
הוסף תגובה

טורבוקאד היא לא חלופה לאוטוקאד.

ד 15.08 (18:52)
אפשר לקנות תואמי אוטוקאד שעובדות יפה מאוד.
הוסף תגובה