תוכנית בטיחות אש בבנין ישן שאין בו חדר מדרגות מוגן

פורום בטיחות אש בבנייה נועד בכדי לאפשר התייעצות בין בעלי מקצוע בתחום בשאלות מקצועיות כמו גם בין לקוחות וצרכנים לבעלי מקצוע בכל הנוגע לבטיחות אש בבתים פרטיים, בעסקים ובמוסדות בכל הנוגע לתקנים בתחום, דרישות בעת התכנון, תיקון ליקויים, מערכות בטיחות אש, סיכוני אש, מניעה, רישוי עסקים, רשות הכבאות ועוד.

פורום בטיחות אש מנוהל ע"י כדאי בטיחות בע"מ
תנאי השימוש בפורום

תוכנית בטיחות אש בבנין ישן שאין בו חדר מדרגות מוגן

hila 9.06 (00:43)
בבנין ישן (ההיתר בשנת 1999) לא קיים חדר מדרגות מוגן אש
מה הדרישות לאישור תוכנית בטיחות אש ?

הבהרת השאלה:
בבנין בו חדר מדרגות מוגן אש המהווה מוצא בטוח,
יש להראות מרחק ליכה עד מוצא בטוח
בבנין זה - חדר המדרגות לא מהווה מוצא בטוח.
מה הדרישה בנידון, אם ישנה?

הסעיפים שהיו נראים לי רלוונטים
סעיף 3.2.15.2: 50 מ' בדירת מגורים ללא ספרינקלרים, {האם מהשטח המרוחק בדירה, או מדלת הכניסה לדירה?}
בסעיף 3.8.18.2: 30 מ' עד דלת הדירה + 30 מ' עד מוצא בטוח - בפועל המרחק הקיים גדול יותר, מה אם כן ניתן לעשות ? )

אודה למענה או להפניה לסעיף הרלוונטי בחוק / תקנות

תודה
הוסף תגובה קישור ישיר