שאלה - הוספתי PDF

בפורום אדריכלות מתקיימים דיונים בין אדריכלים, ארכיטקטים וסטודנטים בתחום. וכן ניתן להתייעץ עם המומחים בנושאי אדריכלות, תכנון ובתהליכי בנייה לבקש עצות מקצועיות ולמצוא אדריכלים לביצוע עבודות.
תנאי השימוש בפורום

שאלה - הוספתי PDF

ליאור 10.08 (19:33)
שלום,
אשמח לקבל רעיונות לשינויים בתוכנית הזו.

העדפה של המשפחה היא להשתמש בשטח הקיים לשיפוץ הבית ולא לבנות מעבר.

מדובר בהורים לילדים בוגרים שלא גרים בבית יותר ולכן נדרש חדר אורחים אחד בלבד.

חשוב מטבח גדול ומרווח.

תודה רבה על העזרה!
[email protected]

rapidshare...1.pdf.html
----------------------------------
rapidshare...2.pdf.html
---------------------------------
rapidshare...3.pdf.html
הוסף תגובה קישור ישיר

כמה דברים על התכנון

אביב 15.06 (15:02)
לא ברור לי למה האלכסון קשור, הוא פתאום מופיע- אין לו שום איזכור נוסף בדירה או חשיבות מסוימת- נראה סתם.

הפרוזדור לחדר הורים- אם הם היחידים בבית למה הם צריכים לסבול? מסדרון של 4 מ' זה ארוך מאוד.

הסלון קצת צפוף והשולחן אוכל מרגיש לי תקוע בשום מקום.

בגדול. מרגיש לי שינוי מאולץ- התכנון הראשוני לא היה רע והתכנון החדש לא נותן יחודיות לבית שבאמת נשארו בו ההורים לבד- וגם המטבח עצמו קטן יותר מהתכנון הראשוני.

סלח לי על הבוטות, זה לטובתך והלקוחות
הוסף תגובה

תשובה+שאלה

אורח 11.08 (14:07)
ראשית, מסכימה עם מי שענה לך לפניי, הפרוזדור ממש מיותר
נפתח לי רק הקובץ השלישי, לדעתי כדאי איכשהו לשלב בין המטבח לפינת האוכל וסלון. פינת האוכל נראית וכרגע תקועה באמצע ומפריעה למעבר לפרוזדור. אולי כדאי לחלק את כל הדירה לאיזור ציבורי ולאיזור פרטי יותר, כלומר בצד שמאל למשל יהיה מטבח+סלון+פינת אוכל ובצד ימין כל החדרים כולל את חדר הורים. תשבור את כל הקירות ובמקום חדר הורים תשים מטבח+פינת אוכל+ח.מגורים. במקום ח.מגורים תעשה ח.אורחים, במקום פינת אוכל תעשה פינת עבודה ובמקום ח.שינה אורחים וח.עבודה תעשה ח.שינה גדול ומפנק להורים.צריך לחשוב גם על מיקום ח.ארונות.

שאלה: איך מעלים קבצים לפורמט pdf?
הוסף תגובה

בעזרת "מדפסת" שמתקינים

פולי 15.06 (15:02)
מורידים מפה ואז אפשר לשלוח להדפסה לפורמט PDFבעזרת "מדפסת" שמתקינים
יום טוב ונעים
הוסף תגובה