6 טיפים מנצחים למעבר לרוויט

מחברת: עדי לבטון

עד היום, כבר שמענו יותר ממה שניתן לדמיין על האפשרויות הרבות של תוכנת Revit לתכנון מבנים. יתרונותיה של Revit  אפילו משכנעים: מודלים אינטליגנטיים, תוכניות אוטומטית ליצירת רצפה וחתכים, ושיתוף פעולה טוב יותר עם ​​לקוחות.

אבל איך בעצם מתחילים?

Revit, היא תוכנת מידול מורכבת ומלאת פוטנציאל. אם תתחיל ללא הכנה מתאימה, אתה יכול לטבוע בפרטים הרבים. אבל עם קצת מחשבה ותכנון מוקדם תוכל להתוות נתיב שישא אותך בבטחה לשליטה בתוכנה. על כן הבאתי לפניך שישה טיפים למעבר קל ובטוח לתוכנת רוויט.

בחר את התזמון
תמיד יש סיבה טובה לדחות את ביצוע המעבר לרוויט. אבל אם תחכה לזמן המושלם, אתה תחכה לנצח. עם זאת, ישנם כמה גורמים שיכולים להשפיע על העיתוי של היישום שלך.

חפש פרויקט פיילוט:
האם יש לך לקוח שרוצה לעבור ל Revit  ? האם יש פרויקט חדש שנראה כמו מועמד טוב ל Revit ?
מומלץ להתחיל עם פרוייקט6 טיפים מנצחים למעבר לרוויטים בעלי מבניות גנרית ככל הניתן (קומות טיפוסיות, גריד עמודים קבוע וכד') מה שיקנה בסיס רחב להבנת הכלים של רוויט מבלי להיכנס לפרטים ייחודיים בשלב זה. ייתכן שמשרדך אינו מתכנן פרוייקטים מסוג זה, לכן עליך לקבוע קריטריונים משלך – במטרה למצוא פרוייקט בעל מכנה משותף רחב ככל הניתן לפרוייקטים שמשרדך מתכנן.

תסתכל על לוח הזמנים שלך:
עקומת הלמידה של תכנת רוויט יכולה לגזול מעט יותר זמן בפרוייקטים הראשונים. האם יש לך פרוייקטים בשלבי סיום שישחררו מעט זמן? איזו תקופה בשנה היא רגועה עבורך? האם תקופת החגים? חופשת הקיץ? האם המשווק המקומי שלך מציע כיתת אימונים בימים ושעות שמתאימים לך?

תסתכל על התקציב שלך:
תוכנת רוויט לא בהכרח דורשת הוצאה מיידית ומציעה גרסת נסיון למתחילים.אך כדאי לבדוק האם אתה זקוק לחומרה חדשה לתמיכה בתוכנת  רוויט? בהתחשב בעקומת הלמידה, האם תוכל להרשות לעצמך לספוג קצת זמן לא לחיוב בתקופה הראשונית?

המעבר  מ- D2 ל- D3
ומה בנוגע לצד הטכני? לאחר שבילית את רוב הקרירה שלך בשרטוט דו מימדי , הזינוק לרוויט לעיתים מרתיע. על ידי יישום של תכונה אחת של רוויט בכל שלב תוכל לבחון את מגוון האפשרויות שמציעה התכנה מבלי להקריב זמן יקר. לתוכנת רוויט מגוון פונקציות רחב מאוד, רוב המשרדים, לא משתמשים בכולם, על כן כדאי לרכז משאבים וללמוד רק את הפונקציות אותם תצטרך בעבודתך השוטפת.

לקבלת עצות נוספות על מעבר לרוויט צרו קשר כבר עכשיו!

אדריכלית עדי לבטון

המאמר באדיבות

תגובות