הילד הקטן נעול באוטו

הילד הקטן נעול באוטו

איזה פחד, הילד נעול המכונית.

תאר לעצמך סיוט שביום קייצי, היית בדרך לקניות מאז השעות המוקדמות ביום מנסה לגמור את כל שסידורים שהכנת וגם רשימת המטלות שהכנת. נמצא עמך את התינוק בן 17 חודשים. אתה נמצא בקניה האחרונה שעודך צריך בשביל לקבל מהחנות דבר חשוב ועל פי תכנון חפוז להספיק לקנות את המוצר האחרון שנותר ותחזור לביתך. ממהר, נעלת את ידית רכבך ופנית דרך החניון לסופר מרקט, ואבוי לא זוכר שהתינוק שאתה אוהב, הלך לישון עכשיו במושב המכונית שלכם, לבדו במכונית החמה.
אירוע שעלול לקרות לכולם
אירוע מפחיד זה עלול להתרחש גם לכל אחד מאיתנו. בלי ספק, הדבר יכול להיות לעסק מסוכן ועצוב לדאבוננו. 15 דקות זה זמן מספיק לנזק מכת החום. על פי המחקר,כשבעה ילדים מתים מדי שנה בגלל שכחה באוטו ורבים מגל חום בארץ.
גם הקטנים נועלים
זה לא תמיד שבייחוד המבוגרים שוכחים בשגגה את הילד ברכביהם; זה קורה בייחוד שהקטן נמצא לבדו. זמן עבודה בוער, עסוק למהלך יום תקין או המשך משימות שגרתיות בעולם המשוגע הזה, חוסר ערנות באופן חפוז של הורה ערני כל הזמן. לפעמים, ילדון שובב ששוהה בחניה למעשה נכנס למכונית לא נעולה ונעל את עצמו בשגגה בתוך הרכב.

התרחישים הללו יכולים לקרות גם בייחוד לעירניים ביותר מאיתנו. הדבר העיקרי שכיצד נוכל להילחם מולם. להלן מקבץ טיפים שיועילו עבורכם להסתדר עם תרחישים כאלו של מצב.

שמור על קור רוח ופעל בשיקול דעת
עדיף להישאר רגוע והורד מחשבות שליליות בכל פעם שהנך בדחף כזה לא נעים. תסכול ופאניקה יגרמו לביזבוז זמן יקר ומסוגלים להזמין טעויות נוראיות. הטמפרטורה בפנים של הרכב עולה במהירות, בייחוד שהטמפרטורה מחוץ לרכב בפועל סבירה. לפי התחזית מזג האוויר החום בתוך רכב יכולה לעלות ל 70 מעלות בצל , ובמהירות 10 דק, 80% הטמפרטורה של האוטו עולה. הילד חום גופו עולה יותר מפי 2 לפחות בהשוואה לבגיר. זה עלול להכניס את ילדכם לעליית חום גבוהה ויכול להוביל למוות אם יהיה בתסבוכת זה הרבה זמן. ולכן חובה בפעולה דחופה, ראה את כל התמונה הנמצאת לפניך באזורך בזמן שאתה מזעיק לעזרה.

תטלפן לפורץ 24/7 מנתניה שהוא מנעולן רכב
אם לא תפסת מענה מיידי לשחרור הפעוט, התקשר עוד הרגע לפורץ מנעולים חירום בנתניה. לעתים אנשים מתבקשים על ידי שיחת החירום לנפץ את חלון הרכב בעצמם ע"מ להתעמת עם הסיכון שיש. עבר לא מעט עד שחילוץ מסויים יוכל להגיע ליעד. מנעולן רכב יכול לפתוח את הרכב בלי שום נזק המנעולנים יפתחו את דלת המכונית שבידכם על מנת להציל את הקטנטן הלכוד.

אצל מנעולן בנתניה ופורצי רכבים הם מציעים שירותי הצלת פעוטות מיידיית בעלות זולה. פורץ מנעולים 24 שעות ביממה שלנו יש לו תמיד בכלים באיכות גבוהה מהשורה הראשונה ובביצועים מודרניים על מנת לתת עבורך זמני הגעה זריזים ואיכותיים.

הצוות המוסמך שלנו אפילו מסייע, אם אתה מתמודד עם סיטואציה זו גם בטלפון, אז תנסה לצנן את דלת האוטו שלך כדי לצמצם את החום של הרכב. אם אף אחד אינו מצליח להגיע אליך מייד,במידה אם החילוץ לא הגיע, אנא נפץ את חלון הדלת באופן זריז.

לא לחשוש להתקשר אלינו בין אם אתה זקוק לשירותי  נעילה לרכב, או מנעולן 24 שעות ביממהאשר יעניק לך שירותים יעילים במחיר הוגן

תגובות