מה עושים שאבד המפתח לדירה

מה עושים שאבד המפתח לדירהגם לך אבד מפתח הדירה?
כמעט הרוב מתמודדים עם תקלות אבטחה פעם בחיים. למעשה מצב נפוץ מאוד להיות לבהלה שעודך מנסה למצוא את מפתח הבית. בתרחיש כזה, הפעולה הראשונה שעלנו לדעת זה להיות נינוחים ואחרי זה לבדוק לגבי סיוע. תרחיש הנעילה יכול להיות קצת מלחיץ, לא נעים ומתסכל חשוב להיות שליו, בעיקר שעודך לבד ושוקל לחלץ משהו בשביל להיכנס הביתה.

יתכן שבאזורך מכר או חבר שהנך מכיר אותו וכאמור השארת מפתח ספייר למשרד שלך אצלו. אם נותרתם מחוץ לדירתכם, ממקום עבודתכם או מהאוטו שלכם וכרגע אתם צריכים איש מקצוע מנעולים מקצועי בהקדם האפשרי, הזעיקו  מנעולן 24/7 בהתקשרות העדיפה שלכם. ואנחנו נשלח עבורך פורץ מנעולים לבקרך ולסייע לך להחלץ. להלן מספר דברים חיוניים שכדאי לעשות כשהנך סגור מחוץ לבית.

1.התקשר לבן זוג לבית ולבעל המבנה שלך: אם יש איתך שותף לבית או בעל בית, אפשרי שאתה בר מזל. התקשר לקרוב או בן זוג לדירה או בעל הדירה שלך ע"מ לבדוק שיש עבורו מפתחות ספייר ומתי הם חוזרים הביתה. באופן כללי, למשכירי הבית קיימים מערכת מפתחות נוספת, רק לצורך מצב שכזה או להיכנס לדירה בשביל התחזוקה.

2.בדוק חלונות לא סגורים עד הסוף: בדרך כלל, יושבי הבית לעולם לא יוצאים את פתח הבית כשהחלונות אינם סגורים. למעשה לכמה מהם ישנו טבע לשכוח לנעול את התריסים. נניח הנך טיפוס כזה, הנך מסוגל לבדוק למצוא פתח תריס בדירה שיכול להיות נקודת האור המצויינת שלך. נקוט זהירות כשאתה חודר מבעד החלון. הנך אמור לשמור על יציבות ובין היתר צריך להיות עירני מתי תסור מטה.

3.החזק כרטיס קשיח כל שהוא: זה יעבוד אם יש בדלת מנעול בריח קפיץ. במידה יש בדלת מנעול סגור עם בריח תנועה, אתה לא יכול לפתוח את הדלת בעזרת כרטיס פלסטיק או הקלף שברשותך. שימוש בכרטיס פלסטיק דק או בכרטיס אשראי בין הפתח לדלת בנקודה בה נמצא התפס. עקם את הכרטיס ודחף את משקלך לדלת.

4.הוצא את ידית הדלת: שיטה זו למעשה עוזרת בשביל הדלת אם אין נעילה עם הבריחים. בכדי לפתוח את הדלת, אתה גם יכול להיעזר בסיכה. הכנס את סיכת המתכת לפתח הצילינדר ודחף בכוח היד ופתח את ידית הדלת.

5.חייג לפורץ מנעולים: זו למעשה אחת האפשרויות הנוחות והנכונות ביותר. אם בדקת בשבילך את כל האופציות בלי הצלחה, ככל הנראה שהגיע הזמן להתקשר לפורץ מנעולים או מנעולן בחיפה  מקצועי. בחר את הנייד שלך וחפש שירות מנעולנות שקרוב ליעדך.

בחיים לא כיף להינעל מחוץ לבית או המשרד. במידה כשזה לצערך קורה, תמיד לדעת שקיימות כמה אפשרויות לפתוח את הדלת. אתה רק צריך להישאר שליו ולהעריך את התרחיש. היה אתם זקוקים לסיוע, התקשרו למנעולן שזמין מסביב לשעון

תגובות